Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Beakarok pancsolni egyet...

Beakarok pancsolni egyet Chuck Norrisnak! Esély? Ki tart velem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 23:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én még élni akarok
2012. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Toborzok embereket...alázzuk meg! Mit képzel ez magáról?
2012. febr. 3. 23:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Előbb az egészség kategóriában láttam egy öngyilkosjelöltet, próbáld vele felvenni a kapcsolatot.
2012. febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed. Az egyetlen dolog ugyanis, ami megsebezheti Chuck Norrist, az Chuck Norris.
2012. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha beveszed Grylls-t, Segalt, Statham-et, Lundgrent és valahogy visszahozod Bruce Lee-t, akkor talán bírjátok majd 12 másodpercig a bunyót.
2012. febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az öngyilkosjelöltet én is láttam (hajszárítós) ,nem kérdeztem de megpróbálom.Ne egyetek beszariak csak egy jó stratégia kell.
2012. febr. 4. 09:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Talán akkor lenne esélyed,ha elhívnád a mi Vágási Ferinket.Én is megyek,de csak valami eldugott helyről kamerázok.A végeredményt természetesen feltöltöm ide.
2012. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! Ha Chuck le tudja győzni Norrist, akkor úgy kell, kint a ... nevű filmben, mikor a... a ... erejét saját maga ellen fordítja, így végül is az öngyilkos lesz. Tehát mikor ütni kezd feléd tarsd oda Chuck norris fejét, így öngyilkos lesz. Nehéz, de nem lehetetlen. Vagy válts alakot Chuck Norrisra. ÉN SEGÍTEK! Már űgy sincs sok értelme az életemnek. Kész vagyok feláldozni magam.:)
2012. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Elszánt titánok.....eljött az idő. Chukinak vége!!!!!
2012. febr. 4. 14:15
 10/17 anonim ***** válasza:
SENKI SEM HÍVHATJA ŐT CHUCKY-NAK, MERT AZ RÍMEL A GAGYIRA!!!
2012. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!