Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mér vádolták hasonló helyzetbe...

Mér vádolták hasonló helyzetben volt embertársaimat, pl. Galileit, vagy bárkit, ésvagy engem fognak-e ha én nem ígylátnám vagy például úgy ahogy egy bírónő vagy akár bárki, aki természet miatt nyílván máshogy látja?

Figyelt kérdés
A természet miatt én egy sajátlátó pontba vagyok adott iq-val, és elsődlegesen pinát akarok, akkor is ha tudom, (meg ha nemtudnám: aranyhal) hogy csak azt tudom, amit tapasztalok, és elképzelek (amire kíváncsi vagyok: minden vagy semmi) amit egyéni valóságnak hívnánk. Ez nekem azér gyakori kérdés, mer ezt az eggyet nemértem, és nem is tudhatom meg sose, mer akkormég 0 voltam. de mostmár szerencsére legalább 18, többször elmulva. (Nemtudom eldönteni, h igazam sincs, vagycsak nem is tévedek?:D)
2012. febr. 8. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz!
2012. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hö?

Nekem nem 70 az IQ-m, de ezt kétszer elolvasva sem értem.

Az én világlátásom is egyedi, nem is érdekel senkit az ismerőseimen és barátaimon kívül. nem vagy te olyan fontos, hogy bárki is foglalkozzon veled ezért.

2012. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor te nő vagy előttem szoló? Esetleg egy 0 - ?
2012. febr. 8. 20:45
 4/6 A kérdező kommentje:
De már beláttam h az Opera böngészőt is egy 0 akar lenni, de mindidg van bármiféle baj, a Vér?
2012. febr. 8. 20:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval tőlem függ hogy igazam van, vagy a szerelmemtől? Én miattam, mer megmagyarázok mindent mindenkor mindig maximális mozgással magyarul, Állj! De miér most épp, vagy mérnem semmi?
2012. febr. 8. 20:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Szólj ha megjött, akkor elmegyek.:D
2012. febr. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!