Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Na mizu van veletek? Mit...

Na mizu van veletek? Mit ettetek tegnap? És ma?

Figyelt kérdés
XD LOL
2012. febr. 9. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Semmi kül..Veled?

őő nem tom..asszem palacsintát.

Maa húst sültkrumplival x)

LoL.

2012. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
semmi,kaját,mais te?:D LOOOL
2012. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát én elvagyok úgy ahogy, még élek, tegnap, hátt, mit is ettem, asszem gyrost, ma meg sajtos-tejfölöshusit rizzsel ha minden igaz


LoL na és még mással mi a szitu?

2012. febr. 9. 15:39
 4/14 tetris ***** válasza:
Kisfiacskám "nagyon" beteg. Azt mondta, hogy a gyomrocskája kivan. Ma éppen palacsinta volt a gulyásleves után, és hát a nagybeteg rögvest megevett vagy harminc darabot. Pedig oly rosszul van, és annyira beteg, hogy még iskolába se tudott elmenni szegényke.
2012. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
semmi kifingom a belemet is LoL a lábam ra se tudok rá állani LoL
2012. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Finom kolbászos májkrémet ettem reggelire. Az ebéd csak egy bögre hurka volt. A vacsora viszont már egy tál szalonnalé volt májas kiflivel és negrós palacsintával.
2012. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Gyrost pitàban vagy tálon?
2012. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

tálon ettem még, de mostanában is azt eszek, meg van valamilyen hús, ami tök fincsi a suliban, azt adják csomószor ebédre, de nem tudom, hogy hívják... :S

Ilyen ráncos, fodros a széle, meg ilyen hús, sajt és ilyen szürkés-zöldes krémes van benne, és nagyon fini, nem tom, mi az? Valaki tudja? A neve valami Mátrai borzas talán, de nem biztos!


xD LoL

2012. márc. 11. 18:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Te jó ég mi ez facebook ott csinálják ezt!

Am Semmi nincs velem

És semmit nem ettem ma meg tegnap se OFF: mert most rakták fel a fog szabim és mindjárt elájulok megyek is kajolni talán sikerül:)

2012. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tegnap ember. ma mannát ettem.
2012. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!