Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az igazgatód vagyok, van...

Az igazgatód vagyok, van kérdésed? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Túlságosan is bebüdösítetted a vécét, ezért felhívtalak az irodámban. Most dumálok veled... Én kérdezek, te válaszolsz!

Első kérdésem:

- Miért a sulit büdösíted mindig?


XDD



2012. febr. 9. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
-Mert otthon anyukám nem engedi! és még a légfrissitő is ki fogyott!
2012. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Adjak pénzt légfrissítőre? Rám nézz, ha veled beszélek!!!


XDDDDDDDD

2012. febr. 9. 19:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Hehehhhheeehehehehe.Nem kell.
2012. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért mert így ingyenes a wc papír, nem kulázom össze otthon a wc-t, nem haszálom el otthon a wc papírt, nem kell takarítanom, és ha már a munkánál tartunk a takarító nő sem lóg itt hiába. Tehát beláthatod hogy hasznos dolgot csinálok.
2012. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves igazgató úr ne haragudjon már rám amiért a vécébe szartam, mostantól megígérem megváltozom, és hogy ezt Magának bebizonyítsam, most rögtön idefosok az asztalára! Ááá prrr iii fröcss pff aaá...! Na ez most igazán jólesett! XD
2012. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utolsó ez beteg áá pff rrr fröccs pff ááá xDDDDD x'D szakadok megy a zöld kéz


kérdező téged meg ma felvittek az igazgató hoz vagy mi?

2012. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem vittek fel, csak a WC-ről jutott eszembe, mert a lánymosdó annyira béna, hogy ne tudjátok meg be lehet látni a WCbe miközben valaki sza.ik egy résen, tök undorító, és ez a lány mosdó. Volt olyan, hogy vki sza.rt és nem tudta lehúzni a WC-t és akkora volt, hogy olyan szag lett, úúúúú. Azt rádobált egy tonna WC papírt és nem vette észre senki... XDDDDD


De egy WCt akarunk eldugítani barinőimmel, amiről beszéltem, amibe be lehet látni. XDD Ha keresőbe beírjátok, hogy wc, dugítsak, hatásosan akk kijön a


"Hogyan dugítsam el hatásosan egy vécét?" kérdés.

XDDD


Tudnátok kommentelni? Egybént igazgatónál még nem voltam, csak tagozatvezetőnél, mert az angol órán alkoholos tartalmú italokat írtunk egy papírra, anno a feladat az volt, hogy enni vagy innivalókat írjunk -.- XD


Írtuk asszem a sört, a bort, meg a ruszki és kagyló vodkát. A tanár megijedt, hogy ilyen alkoholokról tudunk ilyen fiatalon és lerohant a tagozatv-hez.


Akk a TAGOZATVEZETŐD vook, van kérdésed?


XDD LOL

2012. febr. 9. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
- Kedves igazgató úr! Nem én büdösítem a WC-t, hanem a fOs, amit lerakodok magam alá, tehát a kérdését aljas rágalomnak tekintem.
2012. febr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mi a francért kell ez az új farsangos hülyeség? -.-"
2012. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már feljött a tagozatvezető, és az egész tanárikar, plusz a takarítónők, akiknek tiszta f.os a ruhájuk. MIATTAD...


Mondanivaló? Figyelsz te egyáltalán? Miért büdösíted a vécét? Mindjárt kitakarítod!!!! VÁLASZOLJ!!!!!!!!

2012. febr. 10. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!