Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Eszméletlen jó vicceket...

Eszméletlen jó vicceket írjatok már nekem!?

Figyelt kérdés
köszke :D gyühetnek fárasztó viccek is
2012. febr. 15. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A tömeg meg akar egy hűtlen asszonyt kövezni, de Jézus látva ezt, elkezd nekik prédikálni:

- Híveim, az vesse rá az első követ, aki még sohasem vétkezett.

Ekkor egy fekete ruhás nő kilép a tömegből, kezében egy nagy kő, hozzávágja a hűtlen asszonyhoz, aki halva esik össze. Amint a tömeg eloszlik, Jézus odaszól a fekete ruhás nőhöz:

- Ne haragudj anyám, de néha nagyon az idegeimre tudsz menni...


Egy pap a vasárnapi misén a következőket meséli a híveinek:

- A múlt hétvégén repülőgépen utaztam, és egyszer erős légörvénybe kerültünk. Még a gyakran repülő utasok is egészen megrémültek. Egyszercsak egy kétségbeesett asszony, látva az öltözékemet, megszólított: "Atyám, tudna valami vallási szertartást végezni, hogy megmeneküljünk?"

- Nos, azonnal gyűjtést rendeztem.


Süllyedő hajón kérdezi a kapitány:

- Emberek, van Önök között valaki, aki hisz Istenben?

Az egyik utas jelentkezik:

- Igen, én buzgó istenhívő vagyok.

- Akkor jó, mert egy hellyel kevesebb van a mentőcsónakban.


Meghal egy buddhista, felmegy a Mennyországba. Szent Péter elé kerül, aki azt mondja neki:

- Nagyon jó ember voltál a Földön, menj a 6-os szobába, de nagyon vigyázz, a 8. szoba előtt nagyon nagy csendben menj el.

Elmegy nagy csendben a buddhista.

Megérkezik a Mennyországba egy mohamedán, Szent Péter elé kerül, aki azt mondja neki:

- Nagyon jó ember voltál a Földön, menj a 9-es szobába, de nagyon vigyázz, a 8. szoba előtt nagyon nagy csendben menj el.

Elmegy nagy csendben a mohamedán.

Megérkezik a Mennyországba egy sintoista, Szent Péter elé kerül, aki azt mondja neki:

- Nagyon jó ember voltál a Földön, menj a 4-es szobába, de nagyon vigyázz, a 8. szoba előtt nagyon nagy csendben menj el.

Elmegy nagy csendben a sintoista.

Megérkezik egy zsidó a Mennyországba. Szent Péter elé kerül, aki azt mondja neki:

- Nagyon jó ember voltál a Földön, menj a 11-es szobába, de nagyon vigyázz, a 8. szoba előtt nagyon nagy csendben menj el.

No, a zsidó nem rest, megkérdezi:

- Miért kell nekem a 8. szoba előtt olyan nagy csendben elmennem?

- Hát csak azért, mert ott vannak a Keresztények és ők azt hiszik, hogy egyedül csak ők vannak itt.


Négy katolikus nő beszélget egy teadélutánon, arról mire vitték a gyerekeik.

Az egyik nő ezt meséli:

- Az én fiam pap. Amikor belép egy helyiségbe, az emberek Tisztelendő Úrnak szólítják.

A másik nő ezt mondja:

- Az én fiam püspök. Amikor belép egy helyiségbe, az emberek Excellenciás Úrnak szólítják.

A harmadik büszkén ezt mondja:

- Nem azért, hogy felvágjak, de az én fiam egy kardinális. Ha megjelenik valahol, az emberek Eminenciás Úrnak szólítják.

A negyedik nő csak ül csöndben és a teáját szürcsölgeti. A többiek kérdően néznek rá. Aztán ezt mondja:

- Az én fiam egy gyönyörű, 185 cm magas, izmos sztriptíztáncos. Amikor belép egy helyiségbe, az emberek csak ennyit mondanak: Te jó Isten!


És, hogy ne legyen ilyen egyoldalú:


Mohamed megy a sivatagban, előtte 100 méterrel halad a felesége.

Találkoznak régi cimborájával Alival, aki rögtön meg is kérdezi:

- Te, Mohamed, a Koránban meg van írva, hogy a feleség csak utánad mehet!

- Hát tudod Ali, amikor a Koránt írták, akkor még nem volt elaknásítva a sivatag...

2012. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Móricka d*gja a hugát a wc-be.

Egyszer csak rájuk nyit az anyuk..

Bocs, azt hittem cigiztek

2012. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszarsz a röhögéstől: xDDD


Móricka még nagyon kicsi, alig négyéves, lenn játszik a játszótéren, miközben az anyukája a házban főz, takarít. Móricka egyszer csak hall egy csúnya szót. Felszalad anyukájához:

- Anyu, anyu mit jelent az, hogy bu.zi?

Móricka anyukája, mivel a fia még kicsi nem akarja elmagyarázni neki az ilyen szavakat, ezért kitérő választ ad:

- Az a doktorbácsi!

Rendben, Móricka megint lemegy a játszótérre, megint hall egy csúnya szót:

- Anyu, anyu, mit jelent az, hogy fa.sz?

- Az a doktorbácsi táskája!

Móricka megint lemegy, ismét hall egy csúnya szót:

- Anyu, anyu, mit jelent az, hogy sz.ex?

- Az egy betegség!

Másnap Móricka anyukája megbetegedik, Móricka gondol egyet, felhívja a doktort, és belekiabál a telefonba:

- Na gyere ide te bu.zi és hozd a fa.szod mert a mamának sz.exelhetnékje van!



Ezen haltam xDDDDDDDDDD

2012. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyuuuu, dugnak a kutyak! Hagyd oket lanyom... Igen anyu, de most mar faj!
2012. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!