Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik a jobb megvalósítás? A...

Melyik a jobb megvalósítás? A mimetikus polialoid vagy az élő szövet a belső fémvázon?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát, szerintem mimetikus fémváz...
2009. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

egyik se, mert a te agyaddal, ezt így nem lehet...



ne vedd sértésnek :P

2009. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az első, szerintem :)
2009. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
monumentális gondolataim manifesztációi mejjek mondatok formájába realizálódnak, és limitált mentális képességeid számára nem mind akcebtábilisak így dialógusunk kontinuitása megszűnik, nem jön létre az argumentumok szintézise
2009. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az élő szövet mégiscsak élő szövet...
2009. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fingom nincs miröl beszélsz:D
2009. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem a mimetikus polialoid. Lényegében elpusztíthatatlanabb mint amiben van szilárd alkatrész. A T-X-nek fejlettek a fegyverei, de ha egymás elleni harcról van szó mindenképpen a T1000-es van a toppon. Kap valamilyen sebzést azonnal helyreáll, a többi nem, a többi romlik, hibásodik, tönkremegy. De ha azt nézzük a mai világban még a T-101-es is nagy hatalommal bírna ellenünk. Még a T1000-esről annyit h nem is nagyon hinném h van más módja az elpusztításának mint amit a T2-ben is láttunk. Max kitenni az északisarkon had hüsöljön. Onnan nem jönne haza.
2010. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem a kettő közül a mimetikus polialoid(folyékony fém) a megvalosíthatatlanabb, el nem tudom képzelni, hogy hogyan működne, a fémvázra az élő szövet eléggé elképzelhető, a tudosók már most kísérleteznek különböző emberi szövetek elkészítésével, 2030-ra biztos ismert, elérhető lenne a technológia
2013. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FarY válasza:

A mimetikus polialoid megvalósítását én maximum úgy tudnám jelenleg elképzelni, ha nem folyadék formájában, hanem nanobotok rendszereként képzelem el, az még szerintem el is képzelhető,bár nem tudom, mennyire lenne sérülékeny.

Kiborgoknak meg szerintem még néhány év és már lesznek is. Sőt, ahogy nézem ezeket a Petman, Asimo meg Atlas robotokat, ha már egy hullát kicsontoznának és belebújtatnának egy ilyesféle gépet kész Terminator lenne.

2014. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mimethic Polyaloid. Ha úgy nézzük a higany is folyékonyfém. igazából ne a vázon gondolkozzunk, mert azt tényleg nehezen lehet semlegesíteni, de mindegyiket Hidrofúziós cella működteti. Kvázi ha nem jut eszébe olvadozni, akkor simán nukleáris robbanást lehet előidézni a gyomrában -legalább tudja milyen a chili-, mindazonáltal egy demagnetizálófegyver nagy pusztítást tehetne benne. többször is mondták, h ilyen-olyan áramkör. Hát ha ráeresztenénk egy impulzushullámot egy Gauss nevű fegyverből, gyönyörűen rövidre tudod zárni az áramköreit. Persze utána ő azt hiszi, hogyjó helyen van és még mindig rombol, ezért aktivizálni akarja a tartalék áramköreit, ami szintén kapufa... azonkívül ha túlfeszültség jön létre a rövidre zárás miatt akkor a neurontípusú processzor is kakukk. Az viszont biztos, holy olvadás közben kell meglepni :)
2014. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!