Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek milyen volt a legrossza...

Nektek milyen volt a legrosszabb randitok?

Figyelt kérdés
Az enyém szörnyű volt! A csaj tíz évvel korábbi képet tett fel a társkeresőre. Meg sem ismertem! 120 kg volt és rohadt nagy orra volt, ráadásul oda se figyel arra amit beszéltem neki. Na, ezt űbereljétek!

2012. febr. 28. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a csaj tökre nem figyelt rám, unalmában elment mogyoróért és azt majszolta. Egy korábbi randira meg el sem jött. Egy héttel előtte megbeszéltük, hogy találkozunk szerdán 18h-kor, 18:03-kor meg felhívott, hogy merre vagyok... :D Részemről le is zártam, csak mikor találkoztam vele szórakozó helyen, akkor meg leszólított, megállított :D De én valahogy nem maradtam ott :D
2012. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, spicces vagyok, ezért megismétlem a fenti mondatot, hogy érthető legyen. Szóval 18:03-kor felhívott, hogy nem tud jönni és hogy én már ott vagyok-e a megbeszélt helyen :D kemény...
2012. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én ezért nem ismerkedek a neten!


Amúgy még nekem nem volt randim... :(

2012. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
ahj fiúk..:D ez semmi... a lányok (mint én is) sokkal rosszabb helyzetben vannak mint ti:D én a nyáron olyan randira mentem el amit már eleve kierőszakoltak..szóval kb úgy mentem mint akit kivégezni visznek..a srácnak valami iszonyat gáz dumája volt, és folyamatosan azt hajtogatta h mennyire megakar csókolni...szerencsétlen még 1 szál rózsát is vett ( amit megjegyzem, 1. randin nem szokás, max a randi legvégén, HA!! nagyon jól alakul) egy mondvacsinált sztorival léptem le tőle hamarabb, és hazafelé, mert hazais kísért, hogy a fene vitte volna el.. elmesélte a fél tragikusan gáz élettörténetét...-.- utána még napokig hívogatott és üzengetett és követett... kb 2 hónap telt el mire észrevette h lese szarom... na ezt übereljétek ;D
2012. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló is én voltam, csak közlöm, hogy nem neten ismertem meg. Ismerkedtem már személyesen, buliban, interneten, de valahogy mindig vakvágányra jutottam.


Eszembe jutott viszont egy netes, egy suliba járunk és úgy egy éve ráírtam, váltottunk pár levelet az anyanyelvén -nem magyarul-, ami felkelthette az érdeklődését. Dumálgattunk, egyszer el is hívtam sörözni, amire igent mondott. Vártam rá, aztán nem jött el. Nevetségesnek éreztem magam. Megköszöntem neki, hogy megalázott.


Évek óta nem ismerkedem.

2012. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pontosítok: lassan már "2 éve írtam rá", mielőtt nyelvészprofesszorrá lesztek és beleköttök az "évek óta"-ba
2012. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megbeszéltük a találkozót, vártam 15 percet, de nem jött. Majd kaptam egy sms-t, amiben azt írta, ne haragudjak. Csak ennyi, semmi magyarázat.

Volt egy másik srác is, aki 18-nak hazudta magát (én 16 voltam) majd kiderült, hogy igazából 22. Egész végig az exbarátnőjéről beszélt, végül nem bírtam, és eljöttem.

2015. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!