Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valóban lehetett a Badacsonyi...

SlenderMan -okos- kérdése:

Valóban lehetett a Badacsonyi görényember? Kérlek írjatok, mert nagyon félünk!?

Figyelt kérdés

Pár napja kimentünk sétálni a barátnőimmel suli után a parkba. Mikor besötétedett én mondtam, hogy menjünk haza ( anyu is azt mondta, hogy sötétedés után már ne menjek sehová) na és egyszercsak a fák között láttunk valamit elfutni. Olyan alakja volt mint egy embernek csak szőrös volt, meg azt hiszem farka is volt.

Rögtön gondoltam, hogy mi lehet az, mert már egyre többen beszélnek róla, hogy van az a bizonyos Badacsonyi Görényember. Nagyon félek nehogy eljöjjön hozzánk, vagy megtámadjon. Írjatok! Szerintetek is az volt? ( Azért gondolom, mert elvileg ez az egyetlen természetfeletti él magyarországon! )



2012. febr. 28. 21:57
1 2 3
 21/26 Mónih ***** válasza:
Ez dúrva..ilyenkor örülök hogy a szüleimmel kiköltöztem :P
2012. febr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Már nem azért Mónih, de te nem azt írtad valahová, hogy anyukád meghalt?
2012. febr. 29. 17:52
 23/26 Mónih ***** válasza:

Nevelőszülők..><

Nem jó..Mert hiányzik..viszont legalább szeretnek. x.x

2012. febr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

"Badacsonyban a magyar honvedseg vegzett

genetikai kiserleteket egy borospinceben amit "


Ez szóról szóra igaz. Magam is részt vettem a kísérletekben. 2 liter kéknyelű után a főnökömet görénynek neveztem, aki dühében kirohant a pincéből. Lehet, azóta ott bolyong valahol, é pisis lányokat ijesztget.

2012. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Létezik és félős gyakorikérdés olvasókra specializálódott.
2012. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
SZATÍR
2013. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!