Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek miért van az hogy...

Thebully kérdése:

Szerintetek miért van az hogy a Gyakorikérdések.hu-n sok embernek alig vagy egyáltalán nincs humorérzéke?

Figyelt kérdés
Értem ezt úgy ,hogy a humor kategórián belüli kommentek,néha úgy hangzanak,mintha a válaszadó nem lenne tisztában azzal, hogy a feltett kérdés csupán poén.
2012. febr. 29. 23:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kedves modarator! A valaszod nem volt humoros, de azert koszonjuk hogy megprobaltad.



;)

2012. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Igen,sok esetben tényleg előfordul hogy humortalan a kérdés.Ez rendben van.Viszont van sok olyan kérdés ami b_szott nagyot üt,na meg ugye a válaszok is.
2012. márc. 2. 18:05
 23/26 anonim ***** válasza:
Olyan is van, de ezek szerint csak több az olyan amelyik nem humoros:) Akik a valóban humoros kérdéseket halálos komolysággal válaszolják meg, azok valószínűleg azok az emberek, akik a többi kérdést ki szokták írni:P Ezért tűnhet úgy, hogy sokan vannak. Jól megmagyaráztam?:D Egyszer olvastam egy olyan kérdést, hogy miért van itt annyi hímsoviniszta. Annyi nincs, csak az a pár személy nagyon szorgalmas:D Szerintem itt is ez a helyzet:D
2012. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Igen.Thank you!
2012. márc. 3. 09:45
 25/26 A kérdező kommentje:
Ma megtapasztaltam hogy a moderátoroknak tényleg nincs humorérzékük!!!Főleg fekete humorral kapcsolatosan :)
2012. márc. 4. 13:11
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, téged is figyelmeztetnek, mi? :D Engem minnyá tiltanak! o.O Bezzeg arra nem gondolnak, hogy tőlünk, kérdezőktől és válaszolóktól él az oldal... :D
2012. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!