Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon durva! Most mit tegyünk...

Nagyon durva! Most mit tegyünk? Lehet, hogy nekünk kell majd takarítani a lányvécét a suliban! (bőv lenn)

Figyelt kérdés

Hát ez bizony nagyon hosszú lesz, de olvasd végig, mert szakadni fogsz a röhögéstől:


Három barátnőmmel naplót vezetünk. Nem tudom, hogy miért, de valahogy, eszünkbe véstük, hogy eldugítjuk és leamortizáljuk a vécét. Vagy azért, hogy lehessen valami izgalmasat írni a naplónkba, vagy mert a vécék a suliban olyan bénák voltak. De inkább az utóbbiért.

Szóval egy olyan vécéről van szó, amiről le vannak törve kisebb-nagyobb darabok belülről (a peremről, vagy nem tom mi az), ki van mozdulva az ajtó, ez miatt nem lehet bezárni rendesen, és egy 4 cm-s résen be lehet látni ezért (vagy több), méghozzá nagyon béna is az a WC. Ezért akartuk leamortizálni és eldugítani.

Először csak a dugítással próbálkoztunk. Beledobtunk briósdarabkákat, meg lehúztunk egy BRAVO-s üdítős dobozt, (a 2dl-es fajtát, nem a fél literes üveget),és a végén már odáig fajult a dolog, hogy volt a mosdóban egy nagy szekrény, azon pedig polcok. Abban tárolták nagy hengerekben a vécépapírokat, meg ilyen pamuttörlőkendőket (először egy ilyen rózsaszín törlőkendőt húzott le az egyik barátnőm), meg suvickoló szereket, és még a kézmosó csap leszerelt részeit is. Na egy ilyen kézmosónak az egyik részét akarta lehúzni a vécén az a barinőm, aki lehúzta a brióst meg a BRAVO-t is a vécén. Aztán végül mégse húzta le, de én meg a következőket csináltam:

- kifeszítettem egy felmosót a vécében, hogy mikor valaki benyit ráessen.

- lehúztam egy csomó szappanos vécépapírt, hogy odalenn habozzon.

És a végső incidensem:

- Betoltam egy bazi nagy felmosóvödröt a vécé és a bent lévő kuka közé (ez később valahová eltűnt, de fogalmam sincs hová :O) és egy széket is betettem a vécé elé, hogy ne lehessen bemenni. xD


Ezt, miután a barinőim meglátták, röhögni kezdtek, és az egyik legidétlenebb kinyitotta a nagy szekrényt, és kivett belőle mindent: vécépapír, gumikesztyű, rongy, mosogatószer és rádobta a vécére, vagy csak szimplán behajította az ajtón. Előtte azzal a sok guriga vécépapírral pedig azt játszottuk, hogy én meg egy másik barinőm (aki még itt nem szerepelt a listán) bementünk abba a gagyi vécébe, és ott röhögtünk, meg teljesen véletlenül levertük a tartály tetejét, és közben a másik 2 kint lévők meg dobálták be a sok guriga vécépapírt, és mi meg kirugdostuk, meg adogattuk őket. Erre bejött az osztályfőnökünk! :OO És letagadtuk, hogy mi dobáltuk szét, csak annyit mondtunk, hogy "lenn volt a földön mi meg kiadogattuk".

Visszatérve: ezt követően, hogy az eszement barinőm szétbombázta a vécét, én folyton kiabáltam, hogy:

- Ne, ne csináld ez már túlzás! - de azért röhögtem.


Úgy hagytuk, és kimentünk. Angol óránk volt. Erre vagy az óra felénél bejött a tagozatvezető-nő és kérdezte, hogy ki randalírozott a vécében! :OOO xDDDDDDDDDDD

Mi meg csak ültünk és letagadtuk! Aztán, valahogy valaki megtudta, hogy mi voltunk, szólt az osztályfőnökünknek, aki valamilyen okból kifolyólag, csak a "dobálós, szétbombázós" barinőmet, meg aki a brióst húzta le, azoknak mondta, hogy mehetnek le a TG-hez (tagozatvezetőhöz). Én meg a másik barinőmmel elmentünk órára. Ott izgultunk, és nem jöttek vissza a másik kettő. Ebéd óránk jött: még mindig nem jöttek vissza! :OOO Kezdtünk aggódni! :OOO

Aztán az ebédóra negyedénél végre visszajöttek! Beszámoltak nekünk mindenről, röhögtünk, letagadták amit tudtak... Aztán a TG azt mondta nekik, hogy a Taksi-csaj (így hívjuk a takarítónőt aki ott takarít a mi emeletünkön) mindennap sírva megy le hozzá, hogy mi direkt szívózunk vele. Persze ze nem volt igaz...


Aztán pár nap múlva lementünk mi is a másik barinőmmel, meg a szétbombázóssal, mert a 4. barinőnk kirándulásra ment, és a TG tökre leszidott, hogy mit csináltunk, meg hogy a sulinak volt olyan, hogy nem volt pénze vécépapírra, és úgy kellett összekuporgatni a pénzt, meg ilyenek. XDDDDD

Mi meg elnevettük magunkat egy csomószor. Erre azt mondta:

- Most ezen mi olyan vicces?

- Semmi csak...! - mondtuk mi.

Aztán azt mondta, hogy kérjünk bocsánatot a Taksi-csajtól. Meg még az előző barinőim mikor lementek azt mondta, nekik, hogy találjanak ki valami büntetést maguknak, meg nekünk is, mert ha nem találunk ki vmit az lesz, hogy 1 teljes hétig mi takarítjuk a lány vécét! XDDDDDDD :OOOOOOO


Fúj, én aztán nem fogom! Végül aztán bocsánatot kértünk a Taksitól! Most mi lesz?? Segítség!!!


XDDDDDDDDDDDD


2012. márc. 1. 11:17
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Ja és am 12 éves lányok vagyunk, 6.-osok

XDD

2012. márc. 1. 11:20
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon durva! Ha anyád lenne a takarítónő akkor is ilyen aljas módon viselkednél? Ő is ember. Sokkal különb mint te. Nézz a tükörbe és köpd le magad. Én meg fizetem az adómból az iskola fenntartását.
2012. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Tudom, tényleg nagyon durva, bocsánatot is kértünk, többet ilyet nem csinálunk és nem is fogunk. De nem a takarítónőt akartuk szívatni, hanem csak szórakozás volt az egész, de a barinőm nagyon durván bedobálta a dolgokat a budiba... :OO Még mondtam is, hogy ez már túlzás, de nevettem és ez a baj. Egyébként a többi nagyon vicces volt! XDD
2012. márc. 1. 11:43
 4/37 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon gyenge az eszed, sokra viheted még.
2012. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%

gyengeelméjű,idióta,tinirib@ncok vagytok,ez nektek vicces ?

xd,oo buta,agyatlan kis majmok vagytok ti.....

2012. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Meg a tagozatvezető kérdezte a két másik barinőmet:

- Mi volt lenn a földön a vécében?

- Hát a sok guriga vécépapír...

- Kinyitottátok a szekrényt?! Azt nektek tilos kinyitni! Hová dobáltátok?

- Csak lenn volt a földön (letagadták, hogy dobáltuk) és a másik két barátnőnk meg kiadogatta a földön csúsztatva, meg...

- És AZZAL törlitek ki?! AZZAL a koszos, büdös, vécépapírral ami a földön volt?! AZZAL törlitek ki?!


x'''DDDDDDD


Meg:

- Arról a felmosóvödörről nem tudtok valamit?

(Pont azt toltam be a vécébe torlaszként)

A barátnőim majdnem elröhögték magukat:

- Milyen felmosóvödör? Nem tudunk semmiről...

- Nem voltatok a 20 perces szünetben a vécében?

- De, csak megvártam a barátnőmet, aztán mentünk le a büfébe...

- Akkor jó...


És hitt nekik! Szerencsére... mert a dobálós barinőm megbökte a kezével a másikat, hogy el ne árulja! Mert én csináltam, de nem tom miért védtek ennyire xD De egy hét után én is lementem meg a másik barinőm! xDDD

2012. márc. 1. 11:50
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
anyukád tud erről?a helyében otthon is veled gányoltatnám ki a wc-t
2012. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
igen tud és leszidott, bocsánatot kértem, azt mondta jó oké, nem haragszik. Ennyi. De semmi különb. És mondom, tényleg őrültség volt, többet ilyet nem is fogunk csinálni... csak így utólag viccesnek esett le...
2012. márc. 1. 11:56
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Takarítsátok csak nyugodtan. Megérdemlitek. Kívánom, hogy legyél takarítónő egy iskolában, és nem elég, hogy büdös kölykök után kell majd takarítanod, ilyen kis tiniribancok is szívózzanak majd veled. Az meg már csak hab a tortán, hogy ide kiírod, és zéró megbánást tanúsítasz. Bár, szerintem fogsz te még eleget bűnhődni a jövőben, így az írásodat olvasva.
2012. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Mert? Mért bűnhődnék? És most mit mondod, hogy "kívánom, hogy legyél takarítónő egy iskolában" ? Itt átkozódsz rám, miközben igenis nem fogok ilyet többet csinálni sem én, sem a barátnőim. Nem a takarítónőnek akartunk plusz munkát csinálni, egyáltalán nem őt akartuk szívatni, csak úgy mondom, de már előtte is leírtam vagy háromszor...

Csak az volt vicces, hogy lementek a barátnőim, kérdezgetett tőlük minden félét a TG és ennyi. Aztán lejöttek és elmesélték nevetve.

Rendben, azt elfogadom, hogy őrültség volt, és hülyék voltunk, de azért már kikérem magamnak, hogy tinirib@ncok vagyunk! Már ne is haragudjatok, nem ismertek sem engem, sem a barátnőimet, akkor minek irkáltok nekem ide ilyeneket? Tényleg nem volt ez normális dolog, és igen, anyukám megszidott, és azt is bízzátok már rá, hogy mivel büntet meg rendben? Egyébként mondta, még egy ilyen és hatalmas büntetést ad, én erre mondtam, hogy nem lesz több ilyen. Ő erre mondta, hogy rendben ezt akarta hallani, és hogy ő nem haragszik akkor.

Igazatok van, nyilván már ti nem vagytok tinik, hülyék vagyunk, de egyáltalán nem akartunk szegény takarítónéninek plusz munkát, se senki másnak a suliból. Szóval köszönöm a fejmosást, amit valójában nem kértem senkitől sem, mert majd szüleimmel lerendezem még a részleteket!

2012. márc. 1. 13:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!