Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Humoros, saját eszperente...

DemonicEnigma666 kérdése:

Humoros, saját eszperente gyűjtemény. Kihívás: Tudtok-e összefüggő szavakat, szöveget írni csupán az "e" betű használatával? (túlnyomórészt, legalább 95%-ban az "e" magánhangzóból tevődhet össze, legalább 5 összetett mondat terjedelemben)

Figyelt kérdés

Kezdeném is egy rövidke improvizációval. Olyan szöveg, ami megfelel a fent említett követelményeknek:



Fene egye meg, be ne gyere, el ne vegyed tehetetlen telhetetlen ehetetlen vehetetlen eszemet, mert szeretem az eretnek erkély sekély fekélyes terebélyes nyereményes leleményes kezdeményes fergeteges felleges teregess te ne vess, de ne is nevess, te hetes ereklyéjét.

Hey, rekeszbe reteszelt elvetett eledel Elvetemedett s fergeteges pereckerekes hétperces- cserekereskedelmes szeretet-kereset hetet rendezek, nevezzetek be, berezegtethettek e helyre s szeget szerepeltetve, eget kerepeltetve feszenghettek, mint eszeveszett keszeg egyhelyben. Kerek perec eszement bál, anyád apád el-ement? El e ment eszed? Ne vedd el, edd el, szedd el tőlem elevenen .

Tekerd, lekend kendszekered, el ne vesszen e fergeteges remete-veremben

Cselekedj! Verekedj, te remete termet. Nem lehet elengedni tetemet. Te temess el engemet, verembe vess, de bele ne ess lépkedve elképedve, legyél feléledve, ne elmerengve, hanem lefelé meredve.

Le ne szedd eme betekeredett kereket, mert bepereg.

Te temess el engemet, teperj le, verembe vesd tetememet, rendezgesd, berzenkedj, de bele ne ess, mert leshetsz.. Elment eszed? Ne nevess. Szerepeltess, meg ne vess. Elestem elevenen, a fene egye meg. Tekertem cserekereskedelmes szekerem, de beleveszett eme fergeteges elvetemedett remete-verembe. Fejemet bevertem, eszméletemet elvesztettem. Felkeltem, Nem cselekedtem, ellene verekedtem, de tehetetlen s kerek perec eszement levert eretnekké lettem, feszenghettem egyhelyben, egy porlepte leveles-pettyes kehelyben. Nem szerettem e epe-rekeszbe reteszelt teve-eledel lyukban tengetni életem. Teregettem lelkem, fellegekbe kergettem testemet. A jó ég áldott s a hőn szeretett Isten szeretett engemet!


2012. márc. 8. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Erdō melett nekem nem kellemes letelepednem,mert rengeteg hengeres testet kell felszeletelnem ès ehez nekem nincs kedvem,mert ezeket el kène teszegetnem.
2012. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem ehhez nem lenne kedvem,mert megent megbeszéltem ezt ezzel. egyértelműen veszélyes erkély mellett lenni mert neked mehetek és leeshetek :"D
2012. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 regszy válasza:

E kertben epret vetettem. Kenyeret ettem, eme elemen seggre estem.

Egy ember kesereg mert elmegy este egere.

2014. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!