Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valami ami ijeszto, de nem...

Valami ami ijeszto, de nem rémí halálra senkiit? [tovabb lent]]

Figyelt kérdés

szoval. holnap ott alvos kirandulasra megyunk. kellene, valami dolog éjjere, ami megijeszti a tobbieket. arra gongoltam, hogy a telefon hogy valamijen hangot adjon ki. pl. a szekrenybol valami visiitana, vagy az ágy alol valami visitana. vagy elkezdene szirenazni valami??


AZ a lenyeg hogy telefonnal legyen. [ ha valaki kerdi, ZTE Blade-m van]

ha valaki tud valami jot, legyszi irjon.

bocs a helyesirási hibákért. a hülye öletemért se kössetek belém

xD

Elöre is koszi az ertelmes vâlaszokat erre az értelmetlen kérdésre. :))


2012. márc. 8. 21:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
amúgy bocs, de hány éves vagy?
2012. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
beszélj össze egy barátoddal, hogy csörgessen meg késő este. A telefonodra tegyél egy visítást (YT-n ezeregyet találsz), és az legyen a csengőhangod, de csak akkor állítsd be, ha már a tervre készültök, vagy lelövöd a poént :D lehet előtte egy kis recsegés és nyikorgás is XD
2012. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

az elsonekk: 14 vagyok.

a masodiknak: honnan szerezzek recsegoos, nyikorgos csengohangot? nincs idom levetetni egy horror fimrol :// :)):))

2012. márc. 8. 22:03
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, olvasva a kérdésedet, elég ijesztő vagy te magad is.
2012. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Már holnap? :(

Túl későn raktad ki a kérdést, még tudtam volna rajta jó sokat gondolkodni...


Muszáj telefonnal? Akkor szerintem fel kellene tenni valami jó hosszú videót, az első percben csak mintha valami szuszogna, aztán egy sikítás, ha észreveszik, lemennek lenéznek az ágy alá, és egy piros szempárt látnak.

Ezt a videót kéne megszerkeszteni gyorsan.

Én még tanulom a Adobe Premiere-t, még én nem tudok ilyeneket csinálni bocs.

De ha nem fog menni, szerintem állíts be csengőhangnak egy sikítós hangot, de a hívás közbeni rezgő üzemmódot kapcsold ki, hogy ne menjen el a helyéről a teló :)


És a "többiek"-en belül mit értesz? Fiúk, lányok? Hány évesek? Mitől félnek? Ha még adnál egy pár infót, tudnék kitalálni valami jót.



((És most ez nem ide jön, de én építenék valami elektromos kütyüt, elektronikát tanulok, és értek hozzá. :D ))

2012. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nem egyedul vagyok akkor ijeszto. mar volt ilyen ijesztesunk, csak akkor volt egy "szellemunk" is :)):)):))
2012. márc. 8. 22:07
 7/26 A kérdező kommentje:

ha minden jol megy, ket lannyal leszek, de ha jo hangos lessz a csenges, a masik szobabol is atjonnek. ok 13-14 evsek. holnap csak 12ig leszunk, s valamit megprobalok. xD

ezek jook. de ha meg valakinek van valamijen otlete, irjon. :D

jaa. s az egyik feel a Sikolytol. :)):))

2012. márc. 8. 22:15
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha most délután lenne, lehet hogy keresnék neked valami ijesztő sikoltozást meg kaparást morgást, összeraknám, effektelném, konvertálnám, de most nincs rá idő, álmos vagyok, meg nem fogok tudni 200-as vérnyomással aludni.

Nem tudom, hogy milyen jó rajta a mikrofonod, akkor fel is vehetnél valami hangot.


Ottalvós kirándulás :D már én is nagyon várom, csak nekünk májusban lesz. :(

2012. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

majusba :oo az messze van :( de turelem. ;D

amugy az is probleema, hogy ha beneznek az agy ala meglassak hogy a telefon az ees lottek mindennek :(

2012. márc. 8. 22:20
 10/26 thebully ***** válasza:
17%

Szellemrendelés olcson!Fél órára csak 1999 HUF. Garantált 2 perces visitozás/Kopf!

Asztro show:0690603333

2012. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!