Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ha kivágok egy...

Szerintetek ha kivágok egy csomó fát, és orkok gyártására használom fel őket, akkor engem is meg fognak támadni az entek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 21:36
1 2
 11/19 thebully ***** válasza:
Roszul teszed a csigák a nyerők!
2012. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Repapa válasza:
Szerintem menj ki az erdőbe és keress állatokat, akiket az entek kasztráltak, majd fordítsd ellenük! Ezután a dicső győzelem után pedig gyártsd le az ork sereget, majd hálából gyilkold le a szerencsétlen állatokat! Ilyen egyszerű és ez 2 nap alatt megvan......
2012. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én már gyűjtök egy sereget, többnyire csak lázadó emberekből és elveszett tündékből áll. Ha gondolod köthetünk szövetséget.
2012. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Szerintem inkáb az orkokat válaszd és ők majd életre keltik az urukhályokat,akikkel mindent el tudsz pusztítani.

Amúgy van 500 orkom, szólj ha kell szövetséges.:D

2012. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 cathilina ***** válasza:
Az orkok életre keltik az urukhályokat? Valamit nagyon elnézhettél a Gyűrűk Urában...
2012. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

04-12 20:57-es válaszadó vagyok.

Csakhogy most sikerült szövetséget kötnöm Darth Vaderrel, akivel ötvöztük a titkos animágus hadsereget az entekkel és jedi erővel ruháztuk fel őket, mielőtt megharapta volna őket egy vámpír és ezáltal az egyik legveszélyesebb fajt hoztuk létre.

2012. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 cathilina ***** válasza:
Előző: szabadon átváltozhatnak bármilyen csillogó növénnyé? Juj, de félek. A Jedi-erő viszont tényleg para.
2012. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy működnek, hogy alapból entek, de át tudnak változni bármilyen állattá, mágussá, vagy vámpírrá és bármilyen formában vannak, a jedi erejüket bármikor képesek használni. És nem csillognak semmilyen formában, ugyanis az Alkonyat csak mese, én pedig teljesen komolyan beszélek.
2012. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 chrishu ***** válasza:
Jaj de gyík vagy! Orkok! Csak szólok nálam Melkor bácsi takarít! Igen, nem halt meg csak megrendeztem a halálát! Balrogok pucolják a WC-t (ketten)! Nazgúlok vásárolnak be nekem és Sauron aranyékszereket készít! Haha! Legyőzhetetlen gonosz vagyok! Ha szövtséges kell írj privátot! Haha!
2012. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!