Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtátok, hogy a jojó eredetil...

Tudtátok, hogy a jojó eredetileg Fülöp-szk. -i fegyver volt?

Figyelt kérdés
:)
2009. jún. 12. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Több helyen olvastam, hogy az volt, de pl. a Wikipédia nem ezt írja.. :D
2009. jún. 12. 15:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudtam.
2009. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudtam, hogy fegyver volt, de azt nem, hogy fülöp szigeteki.

A wikipedia nem 100%ig megbízható forrás.

2009. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam, köszi az infót!
2009. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és hogyan használták?
2009. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

és szted nem volt egy kicsit lehetetlen fegyver?

az Ázsiában használt fegyver (pontosan nem tudom a nevét) ami egy hosszú láncból és a végén valami vágó vagy törőeszköz is igen nehéznek bizonyult mivel gyakran a használó sebesült meg mintsem a célpont, és emelett az még vissza se jött... oké hogy most meg lehet csinálni hogy a pengékhez rugókat teszel és a centrifugális erő tartja kinn őket, de ez akkoris képtelenség mivel minimum 5 méteresnek kellene lennie hogy eléggé felgyorsulhasson és le is lassulhasson hogy tudják használni, és akkoris nagyon nehéz lenne... na meg haszontalan is... (inkább ilyen rajzfilmekbe jók az ilyen gondolatok mert ott valaki vagány meg stílusos ezzel de ez akkorsem harci eszköz :) Nézd meg pl a bumerángot, azt elhajítod a retekbe és visszajön de volt azért pár másodperc amíg visszajött... szóval nekem ez az álláspontom de várom az ellenérveket :D

2009. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CODE3 válasza:

Sziasztok!


Aki a wikipedián leírta amit akart jó nagy hülyeséget írt, ráadásul a moderátor társ volt benne. Halvány fogalmuk sincs a moderátoroknak, hogy mi hogy van, csak ráböknek az engedélyezésre, megjelenítésre vagy az elutasításra ha ír valaki valamit. Fülöp szigetekről ered és bizony fegyver volt. Ezt több történelmi oldal is igazolja, főleg idegen nyelvű oldalak. Az olyan emberekre aki a wikipedián a valósággal szembeni dolgot ír le és hisz valósnak arra mondják hogy, ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna..

2011. dec. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!