Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csinálnátok, ha véletlenül...

Mit csinálnátok, ha véletlenül bekopognának hozzátok jehova tanúi? Mivel ráznátok le őket? :D

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
én mondtam nekik sátánista vagyok többet nem jöttek.
2012. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hmmmm.... valami eredetibb ötlet? :)
2012. márc. 23. 18:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondanám nekik, jöjjenek csak Jehova már egy órája vár az ebédlőben, de nagyon büdös a lába.
2012. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fekete ajtón vörös pentagramma. Szerinted bekopognak?
2012. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

- Jó napot kívánok, szívesen beinvitálnám Önöket, de épp egy Jehova nevű csávóval szeretkezünk a frissen leterített szőnyegpadlón, medvedisznóemberek hangos tapsának ritmusára ringatózva. Ha ennek a tanúi akarnak lenni, kérem, csak fáradjanak beljebb. De készüljenek fel, hogy a házban csakis egy 8 centi átmérőjű análtruderrel a seggükben lehet lenni, amit minden egyes perc elteltével beljebb és beljebb tolunk. Na, van még kérdésük?


:D :D :D

2012. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 rakasta ***** válasza:
53%
Én is annyit mondtam, hogy az én istenem a Sátán...
2012. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Néznék ki a fejemből, és bolondnak tettetném magam. Mindenféle marhaságokat hordanék össze, hogy Mordon felől sötétség terjed, Gandalf nemrég volt itt, és figyelmeztetett a veszélyre, sürgősen fel kell keresnem Harry Pottert, hogy együtt keljünk útra, mert el kell pusztítani a gonoszt.
2012. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
MIndjárt jövök 5 perc csak még feláldozunk pár csirkét :D
2012. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem tőlük hogy :maguk ahhoz a csoportszexes szektához tartoznak?... utánuk szóltam:kár mert a vékonyabb lány nagyon csinos
2012. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kár beléd az oxigén te isten barma!
2012. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!