Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » F astrában okozhat e problémát...

F astrában okozhat e problémát ha olaj helyett disznó zsirt öntök be?

Figyelt kérdés
mióta beleküldtem megy a kocsi, kicsit dizeles hangja van de amugy megy, eddig tesco vip car olaj volt benne, és semmi különbség nincs, csak az tul drága volt 25oo forintért...

2012. márc. 27. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
neked se sok észt osztottak.
2012. márc. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En evek ota etolajat ontok bele aztan semmi baja, sot az autoszerelo is kerdezte milyen olajat hasznalok, mert nagyon jo a kenese.
2012. márc. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

étolaj jó...csak keverni kell, gázolajal mert sult krumpli szaga lesz és rendőr kiszur meg.....érted.

30 40 %ét- többi gázolaj.

2012. márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mikor még új az autó, akkor babaolaj és bölcsőzsír kell neki, mert ugye még fiatal. Kicsit később, ahogy kezd kamaszodni, nyakolajat kér, mint egy rendes tizenéves. Ha akarod, a nyakolaj utána is maradhat, de a gépolajjal is tud mit kezdeni, mikor már melós korba érik. Ekkoriban a disznó- és kacsazsírt is szereti, mint egy valamirevaló munkás. Ha viszont nő az autó, ne adj' Isten valami modern szemléletű, egészséges járműről van szó, akkor csakis étolajat, súlyosabb esetben extra szűz olívaolajat szabad használni.

Aztán ha ezt eléggé sokáig űzöd, akkor meg majd fel lehet adni neki az utolsó kenetet szentelt olajjal.

2012. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kacsazsír jobb mert folyósabb !

:)

2012. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vétek kacsazsírt tenni bele, abból sokkal jobb a zsíroskenyér. A bolti, hidegen préselt disznózsír viszont kenyérre nem jó, azért nem kár. :-)
2012. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Micsoda baromság!! Neked nem autó való hanem lovaskocsi.

Disznó zsírt, étolajat és egyéb dolgokat nem szabad autóba öntetni.

Jobban jársz ha tescós olaj helyett inkább átszoksz castrol-ra vagy liqui moly-ra!! (10w 40)

2012. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hidegen sajtolt étolaj kell bele jobb mint a bolti. igaz 5liter 3000 ft .de nem budős hidegen sajtolt azt jelenti példa napra forgó ki préselik belőle amit ki lehet sütés főzzésnél is szagtalan sokáig használható., aztán lesz kifőzve ha jol tudom párolva belőle az már bolti étolaj 300 ft ért literje, ami hamar budőspdik ég.
2012. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elfelejtegtem amugy az is jo, ha fulzsirt kapargagsz bele, en egyenesen a nivo palcaval szoktam kiszedni a fulembol es ugy dugom vissza.
2012. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rakasta ***** válasza:

7!

neked biztosan nagyon sok pénzed van, és könnyen beszélsz!!!

Vastrol motorolaj, persze. az drága! Jó hogy nem Shellő márkájút ajánlassz!!!


Az étolaj, és a kacsazsír is nagyon jó, én legutóbb kacsahájat tettem bele, és azzal is működött, csak macerásabb beletömködni. Annyi a lényeg hogy olcsó, és csúszós anyag legyen, azontúl tökmindegy!

2012. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!