Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A fogalmazás gátló véd az...

A fogalmazás gátló véd az esszé ellen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
ha-ha.ha....
2009. jún. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
még az érettségi ellen is:))
2009. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
84%
:D :D te nem az AIDS-re gondolsz???Ha arra NEM véd!!
2009. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg újságcikk írástól vagy nyilatkozat adástól is. Szóval, ha a tv-től megkeresnek csak beveszel egy ilyet és nem fogsz semmit mondani, vagy amit mondasz az is összefüggéstelen. Bár úgy tudom, bizonyos kibeszélő showkban (Mónika só, József barát) - bár ez ellentmondásnak tűnhet, de nem meglepő - akár dupla dózisban is kapnak ilyet a szereplők.
2009. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Igen... Az ellen nem véd!
2009. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szalacsi Sándor is tuti ilyet szedett mielőtt nyilatkozott. Ugye Árpád jómunkásember, fiatalabb nálam egy évvel Malvin pedig iskolatársam vót valamikor és egyebet nem tudok mondani kérem kapcsojja ki.
2009. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esszé ellen igen, de a zh-nál sajnos nem mindíg biztonságos.
2009. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az esszé írása a legnehezebb irodalmi műfajok közé tartozik. Ezt tapasztalatból tudom.En próblkoztam vele és jelentettem is meg, amiből elég nagy hűhó lett. A legpontosabb ées a legkőzérthetőbb megfogalmazást kívánja. Aki nem ért hozzá, az vegyen be minden reggel egy fogalmazásgátlót és írjon gyermekverseket, vagy valamilyen kőzérthető prózát ahogy én teszem, mert ha nem,akkor élve fogják eltemetni a kritikusok.Vagy esetleg egy fejjel megröviditik. Egyébkéntt az esszé a legkevésbé olvasoot irodalmi műfajok közé tartozik, aminek tartalmát, mondanivalóját senki sem veszi komolyan. Nekem kedvenc múfajom a szonett és a rövid próza, valamint néprajzi gyüjtemények szociológiai magyarázata.

Kiváló tisztelettel Tekse Antal,Csikszereda

2009. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!