Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Pisilés közben vicces helyzete...

Pisilés közben vicces helyzetek, történetek? :D

Figyelt kérdés
4-5 mondatos sztorikat várok:)
2012. ápr. 18. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Az enyém 6, sorry :/
2012. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mindig azt csinálom/csináljuk a lány wc-ben, hogy mikor kopogtatás után se válaszol senki kinyitom az ajtót, úgy, hogy ne lássak be de a többi ott jelenlévő igen. így "leellenőrzik", hogy biztos nincs-e bent senki. természetesen soha nem szokott:D


ez mindig vicces volt, egészen addig, amíg tényleg ott volt valaki. 6 embernek mutattam meg ahogy szegény lány a wc-n ül ijedt arccal. :D

2012. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Volt, hogy a szupermarketbe bementünk a barátnőmmel wc-re. Aztán elkezdett valaki szórakozni a telefonjával. De amikor bementünk, nem gondoltuk, hogy bent van valaki. A barátnőm meg elkezdett kiabálni, hogy mit játszol a telefonoddal te idióta?! persze nevetett.. aztán egy ártatlan hang megszólalt, hogy bocsi én állítom be a csengőhangomat.:DDD
2012. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, szerintem a kérdező nem ilyenekre kíváncsi, hanem ütősebbekre. Pl. hogy egy perverz pasi, vagy lány bemegy az ellenkező neműek klotyójára kukkolni és ebből adódik vicces szitu. Sajnos én ehhez túl gyáva vagyok, hogy ilyet csináljak, de biztos van, aki szokott. :) Ők írjanak.

23 F

2012. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!