Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet h megbolondultam? XD

Lehet h megbolondultam? XD

Figyelt kérdés
Valamelyik nap gondolkoztam órán és nyitott szemmel aludtam. Hirtelen jött egy tornádó, am belefújt egy kék dinoszaurusz markába..És akkor elrepültünk csodaországba. Ettem sütit, aminek olyan íze volt, mint az uborkának. majd pisilnem kellett, pedig egész nap semmit sem ittam. Kiköptem a kieső fogaimat a WC csészébe majd rápisiltem, miire azok okostelefonokká változtak, de már addigra véletlenül lehúztam a WC-t és eldugult. majd áradás lett az egész világon és csodaország fala megrepedt és visszatértem az igazi világba:D

2012. ápr. 28. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megbolondultál. A kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
2012. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben nem vagy bolond ha botanikát tanulsz és épp a vadkendert veszitek . :P
2012. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó xD
2012. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bolond, mindenkivel előfordul a te korodban az ilyesmi... Én is voltam ott, de szerintem az a süti inkább lilahagyma ízű... :D
2012. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sejehajrecece válasza:
100%
Szerintem terhes vagy!
2012. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
xD
2012. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi volt abban a sütiben? mert az biztos,hogy nem uborka....
2012. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bolond,csak furcsán normális.
2012. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Stargate fan válasza:
Nagyon vicces!Ja, és igen, megbolondultál!
2013. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!