Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a vicc ebben? És mi a...

Mi a vicc ebben? És mi a videó magyarul?

Figyelt kérdés

Van egy videó...A viccet értem , csak az nem , hogy hogy jött létre a szituáció...Mit kapargat a diák? És mi a beszélgetés magyarul??

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XcIWp..



2012. máj. 20. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a viccet sem értem xD
2012. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cathilina ***** válasza:
Ez egy kaparós sorsjegy reklámja. A nagyon reális szituáció az, hogy a diák a vizsga utolsó perceiben a tollával elkezdi lekaparni a sorsjegyet, mire a tanár felszólítja a vizsgázókat, hogy tegyék le a tollaikat és adják be a dolgozatot. A srác ezt nem teszi meg, a tanár pedig csak annyit lát az asztalától, hogy a helyén ül és a tolla mozog a papíron. Mikor végez és megpróbálja beadni, a tanár visszautasítja azzal, hogy tovább írta. A diák megkérdezi, hogy tudja-e ki ő, és mikor a tanár azt feleli, hogy fogalma sincsen, egyszerűen berakja a dolgozatát a többi közé és elsétál.
2012. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
xD A lényeg: a srác későn adta be a papírt, mert valami kaparós sorsjegyet kapargatott - amúgy ha jól láttam sok nulla volt rajta, szóval nyert - a tanár pedig meg akarta buktatni. Erre a srác megkérdezte hogy 'tudja-e egyeltalán hogy ki ő?' - a tanár nem tudta, a srác meg berakta középre a papírját, oszt cső!
2012. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!