Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Érdekel valakit alig használt...

Érdekel valakit alig használt wc ülőket és kefe?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 12:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Barna festésű, a meleg érzés garantálva!
2012. máj. 23. 12:56
 2/9 anonim ***** válasza:
uhh a kedvencem:) Remélem OBI-s :)
2012. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 chrishu ***** válasza:

Engem! Itt a számom! 6-666-6-666-6

Lucifer

Ui.: Ha nem küldöd el még ma, akkor rádküldök 3 démont akik a DOOM-ból szabadultak ki!

Uui.: 2 éve romlott Mikuláscsokira elcseréled?

2012. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogyne cserélnék, de remélem a csomagolás még megvan, mert azt szeretem a legjobban meg a szilvás buktát!
2012. máj. 23. 15:34
 5/9 chrishu ***** válasza:
Megvan persze, a szilvásbuktát sajna Mari néni megette :/
2012. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Fogkefének is használhatom?
2012. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kefe érdekel, a kördeszka nem.
2012. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez az "alig használt" elcsépelt kifejezés egy kicst tág fogalom. Pontosabb információra lenne szükségem. Mégis, pontosan mennyire használt? Ki használta és mire? Mert ugye például a vécédeszkát bármire lehet használni. Én pingpongozni akarok vele, és ha ugye már úgy kikopott középen, hogy nem lehet vele célozni rendesen, akkor nem éri meg megszerezni.

A vécékefe meg nekem nem kell. Fogpiszkálónak kicsi, ahhoz meg, hogy csak úgy sétáljak vele a parkban, feltűnés céljából, ahhoz meg olyan snassz. Esetleg ha vécétartályt is adnál, az jó lenne, mert abból lehet hátitáskát csinálni. Az mekkora már. És kezet is lehet benne mosni... Meg fogat is. Sőt, a fogakat áztatni is lehet benne, azt már kipróbáltam. Szép porcelán kivehető fogaim vannak, és a vécétartály azért jó az áztatáshoz, mert nem kell külön helyet csinálni a fogsornak. A tartály csak a helyet foglalja ott fönt, senkinek sincs útban, ha abban tartom a fogaimat.

De a kefe nem köll.

2012. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem csak a kefe érdekelne: Adok érte 50Ft-ot, vagy ha csere érdekel, van egy használt WC pumpám érte.
2012. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!