Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Manapság mennyibe kerül egy...

Manapság mennyibe kerül egy egyszarvú?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egy szivárványos póniegyszarvút, de sajnos nem tudom, hogy hol lehet kapni, vagy hogy mennyibe kerül

2012. jún. 2. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 üveg whisky-be, onnantól akár többet is láthatsz, sőt, haza is viheted őket! De azért hallgass róluk, a saját érdekedben!
2012. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tesco,aréna pláza stb....

És ha azt akarod hogy mozogjon meg hangot adjon akkor 10000-20000 ft

igazit meg csak festéssel lehet megoldani

2012. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
1930 Ft.
2012. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nasansu válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!


Én úgy tudom hogy az egyszarvúak értéke mindig szabott: a súlyuknak megfelelő mennyiségű tiszta aranyat kell értük fizetni. Mivel a fajta fogságban nem tenyész, a vadonból kell beszerezni a csikót. Felnőtt állat emberhez szoktatása én úgy tudom, mindez idáig nem sikerült. (Kisebb együttműködések létre jöttek ugyan, de ezek nem voltak szilárdak.) Természetesen a befogáshoz külön egyszarvú-befogó csapatot kell felkérni. De mindezek előtt gondoskodni kell a szükséges engedélyekről, az állat majdani helyéről amit szakhatóság ellenőriz. Persze, ezen engedélyek és tanúsítványok beszerzésére is rá kell számolni körülbelül 12-25 ezer galeon értékű illetéket. (Mivel a legközelebbi létsík ahol ezeket az engedélyeket illetve a jószágot beszerezheti galeonban számol, én is ebben adtam meg az összegez.) További költségkén felmerülhet az adott lét- illetve dimenzió síkon történő engedélyek kikérése is. Ha jól tudom, a Bonni-egyezmény (vándorló fajok védelméről szóló egyezmény) a Unikornis félék családjára is kiterjed, mivel dimenzió szinten vándorolnak, erre is biztos fizetni kell valami hozzájárulást vagy illetéket. Szóval elég összetett... főleg azt is nézve hogy az erre a síkra történő teher-teleportáció költsége az egeket veri, mivel a tér-idő kontinuum a rossz karbantartás miatt olyan szinten fel van gyűrődve hogy külön mágus csoport kell a helyes művelet elvégzéséhez... A legszerencsésebb lenne felfogadnia egy mágus-tanácsadót, aki az összes felmerülhető költséggel tisztában van, és ezáltal megfelelő szinten tudja tájékoztatni ezzel a befektetéssel kapcsolatban. Egy unikornis nagy felelősség, kérem mérlegeljen!

2012. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

50.000Ft.


15.000Ft a jelmez kölcsönző díja, 40.000Ft pedig, hogy elmegyek hozzád és cirógathatsz egy kicsit. Ha szeretnéd nyerítek is neked! ;)

Az ár tartalmazza a veszélyességi pótlékomat is!

2012. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előz vagyok. A végén azért lett 55.000Ft, mert ez az ár, már az áfát is tartalmazza! ;)
2012. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
90%
A szarv elhelyezkedésétől függ.
2012. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!