Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek mik a legEgzotikus...

Szerintetek mik a legEgzotikusabb / szokatlanabb ételek az Univerzumban? (Humor)

Figyelt kérdés

( Extra zöldet kap, aki meg is enné!!! Persze ilyen nincs is, tudom:D Pirosat meg nem osztogatok, mert "humor" témakörben minek?? Ha meg nem durva, lehet meg is kóstolom xD)


És mi volt a legérdekesebb étel, amit valaha ettél? :D



2012. jún. 12. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Töltött polip csigaaprólékkal töltve kis hányással ízesítve
2012. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egzotikusnak talán nem egzotikus ... de tuti nem enném meg :

Lejárt tej pörkölttel, uborkával,csigákkal és korpával ízesétve .

2012. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előétel: Medúzaleves

Főétel: Delfinpörkölt fecskepürével

Desszert: SP

2012. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pácolt kecskefarktő egy kis moslékdarával és lóepével színezve meg egy kis fecskeaprólékkal
2012. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hangyával töltött pióca spongya bob körettel,mind ez egy két hete érlelt zokniba töltve.De könyörgöm,ne kelljen meg kóstolnom!Ja,és neked sem ajánlom.Hidd el,szörnyű lehet az íze.:DD
2012. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Spanyol országban vettem,pizza szerű száraz tészta mézzel kenve,apróra tőrt menta levéllel.Még másnap is éreztem a menta illatát.Nekem nem ízlett,de a kolégáimnak nagyon.Az elözö válaszadó is én vagyok.
2012. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kreatív! Mindenkinek ment a zöld!! :D :)
2012. jún. 15. 19:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!