Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 20 év feletti fiúk és lányok!...

20 év feletti fiúk és lányok! Mit szólnátok hozzá, ha kapnátok egy kindertojást?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok, vagy pedig nem fogadnátok el, mondván a kindertojás gyerekes

2012. jún. 16. 00:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

jelenlegi élethelyzetemben abszolút nem érdekelne. adja oda ha akarja kit érdekel.

amúgy nem tudom

2012. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
jöhet, finom a csokija
2012. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
:) cuki kérdés :) én örülnék neki
2012. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Naná! A csokit szeretem, az ajándékot meg neki adom 5 éves uncsimnak :D Vagy ha tetszik mert pl Jégkorszakos, vagy mittomén, akkor megtartom :D
2012. jún. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
igaz augusztusban leszek 20, de örülnék neki, szeretem a kindert, nagyon finom csokikat csinálnak :)
2012. jún. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, királyak vagytok :D Amúgy én is elfogadnám ^^


23/F

2012. jún. 16. 00:53
 7/17 anonim válasza:
Megenném xD
2012. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Húsvétra azt adtam a családnak viccből,a férjem 31 éves,sógorom 28 éves,após 56 éves,mindenki örült,a csokit megették a játékkal elbajlódtak,főleg az após,olyan mind egy kisgyerek,eljátszott vele. Nem kell megsértődni,az egész hozzáállás kérdése,viccnek kell venni és kész,mert szerintem mindenkiben ott van valahol az a "kisgyerek" ha érted mire gondolok
2012. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 2xSü ***** válasza:
A csoki nem korfüggő. Aki felnőttként nem képes örömét lelni „gyerekes” dolgokban, az inkább betegség, mint normális. Szerintem nagyon sok felnőtt, mikor gyereke születik, részben annak is örül, hogy lehetősége van újra legózni pl. :-) Egy férfi ember szívesen elbíbelődik bármilyen összeszereléssel, így egy kindertojás a legtöbb férfi számára egy apró élvezet. A nőkről nem tudok nyilatkozni, de megfigyelésem szerint ők is hasonlóképpen vannak ezzel.
2012. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36 vagyok, de attól még szeretem a Kinder tojást... Ez nem kor függő. A játék meg mehet egy gyereknek, hiszen gyerek mindenütt akad egy-kettő.. :D
2012. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!