Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az a rárántotta?

Mi az a rárántotta?

Figyelt kérdés
Nem elírás, hallottam ilyenről, de nem tudom hogy mi az? Mennyire egészséges? Könnyű elkészíteni?

2012. jún. 17. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
lol, ilyen kaja nincs
2012. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kaja..
2012. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi?
2012. jún. 17. 16:29
 4/8 anonim ***** válasza:
egy szó amit helyesen így írunk: rá rántotta a valamit xD
2012. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak te tudsz ilyen kérdést feltenni... amúgy meg nem a humor kategóriába kellet volna írni mert sok gyerek olvassa ezt, most befogják pötyögni a keresőbe ezt a szót és rosszat fognak álmodni. Ez nem volt szép dolog tőled.
2012. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sertéspörkölt válasza:
ez egy filmben volt.Most így hirtelen nem tudom a címét de a lényege az volt hogy volt pár haver és fogadtak az egyikkel hogy 40 napig kibírja szex nélkül és akkor mondta hogy nincs csaj 40 napig ha nem bírod akkor pedig jöhet a rárántotta.A maszturbációt akarta humorosan "kimondani".
2012. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A rárántotta az az hogy a rántottába beleverik a .... Vagy pedig szín tiszta ondót sütnek meg "rántotta" ként.
2013. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Albu válasza:
Ha magyar címmel nem játssza le, cum omelette-ként keresd! Gyomor és életkor kell hozzá, Subbáról van.
2015. aug. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!