Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehetne jól megijeszten...

Hogyan lehetne jól megijeszteni a többieket?

Figyelt kérdés

Nyári szünetben szokott lenni csomó "ottalvós buli", amikor este odaérünk az ismerősnél, néha sokan (8-9), néha csak páran, és ott vagyunk reggelig. Általában van tábortűz is, és kint vagyunk a hátsó kertben. Sok ismerősöm szokott tartani ilyet.

Az lenne a kérdés, hogy hogy lehetne megijeszteni a többieket? Ilyesmikre gondoltam, hogy pl. alakokat látunk a kertben, vagy pl. lekapcsol a lámpa, és hangokat hallunk a bokorból.

Ilyen ötleteket várok, és a legjobbat megvalósítjuk a haverommal, ha sikerül, le is kamerázom.


Rendelkezésünkre áll:

Sok anyag (fa, fém, műanyag), elektrotechnikai tudomány (az agyamban), fény-, és hangtechnika, sok szorgos kéz, mechanikus dolgok (és minden más) megtervezése, kivitelezése. Akár még repülő tárgyak is lehetnek.


Várom a minél ijesztőbb ötleteket! :D



2012. jún. 26. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hátsó kertben leszállnak az UFO-k! /fény,hangtechnika/, majd egy ufonak kinéző valaki kiszáll, majd eltűnik az űrhajó.
2012. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Első, ez jó volt! Felpontozlak.

Milyen hangja legyen az UFO-nak?

2012. jún. 26. 20:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehetne,pl ami a háttérben hallatszik monoton zaj.

http://www.youtube.com/watch?v=9DKh1psKwss

2012. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

És az UFÓt hogy oldjam meg, hogy repülni is tudjon? Azért sugárhajtőművet még nem tudok építeni. :D

Valami egyszerűbb megoldásnak is lennie kéne...

2012. jún. 26. 22:24
 5/13 anonim ***** válasza:

"Akár még repülő tárgyak is lehetnek" Ezt írtad, ezért gondoltam.


"sugárhajtőművet még nem tudok építeni" nem is kell! :)

Csak egy kerek fénylő valami jön lesszál a földre. Amikor elmegy rögtön utána megjelenik az ufo-szerű lény aki a többiek felé néz, tehet egy pár lépést (árnyék is lehet) és szintén eltűnik.

2012. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kellenek beépített emberek vagy csak egy.

Van egy dísztárcsa felkötve a fára egy zsineggel a beépített ember megpörgeti és estleg alulról világítja vmivel, olyan mintha világítana. (tárcsa helyett inkább alufóliával betekert fedő vagy ilyesmi) a segítő megpörgeti jó erősen, majd felhúzza magasra és fokozatosan engedi lefele, miközben világítja és az pörög. leér a fedő és a segítő megjelenik ufo képében, majd eltűnik (el ne felejtse magával vinni a dísztárcsát

2012. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A csajokat,és a helyesebb fiúkat meg kell kötözni,és maszkban jól seggbeqúrni

mindet!

Majd a sz.aros f.aszt leszopatni velük,és végül a mellükre,

fejükre élvezni.

Ettől biztos megijednek a drágák.

muhahaa

2012. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valahová vetíteni egy fehéres mozgó akármit(szellemet)? Mondjuk házfal, vagy ha olyan a kerítés. Youtube-on kerestek valami ijesztő zenét és azt jó halkan játszátok le, csak annyira, hogy épp hallják.
2012. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Aki a "kötözzük ki a csajokat" emberke az nem én vagyok!
2012. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mondtam a repülő dolgos részt, de olyanra gondoltam az elején, hogy feldobni valamit.


De jó ötlet a fára akasztás.


Még aki tud mást is, nyugodtan írjon. :D

2012. jún. 27. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!