Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy nézjet ki CJ naplója?

Hogy nézjet ki CJ naplója?

Figyelt kérdés

A GTA SA főszereplője, Carl Johnson vajon milyen bejegyzéseket írhat naplójába ? Aki tud az írjon párat :) A lényeg hogy jót röhögjünk egymás írományain.

Példa: tegnap lehánytam a Chick‘n Bell eladóját, nagyon örült nekem.



2012. jún. 28. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tegnap felszedtem egy ku..rvát nagyon örültem neki majd elütöttem majd vadászgéppel repkedtem ide-oda
2012. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap hatszor lesitteltek, de mind a hatszor kiengedtek. Ezek a rendőrök igazi pancserek...
2012. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
tegnap lelőttek de már jól vagyok
2012. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
meglőttek de etteb pizzát és jól vagyok! az égő molotov koktélokat simán beteszem a zsebembe
2012. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fél tonnányi fegyverrel éscmuniccióval a zsebemben elmentem területet foglalni.
2012. jún. 29. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak elmondtam pár betűt egymás után, s ettől elkezdett repülni a kocsim. HOGY KELL EZZEL AZ IZÉVEL LESZÁLLNI!?
2012. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cloofer ***** válasza:
100%

Ma elmentem BMX-el a Burger Shotba.

Ott mivel megettem 10 hamburgert, lehánytam az eladót, erre elővett egy shotgunt, mire én egyből fejbelőttem.

Kijöttek a rendőrök 2 másodperc alatt, de én elloptam egy autót, bementem egy aútószerelőhöz, és mire kijöttem a zsaruk azt sem tudték mit csinálnak ott.

Azután felmentem Los Santos legmagasabb épületébe, és a tetőről egy robogóval leugrattam.

Végül túléltem az ugrást, mert véletlen volt nálam egy ejtőernyő, amit még tegnap szereztem.

A híd alatt találtam egy minigunt.

Azzal bementem a rendőrségre, kiírtottam mindenkit, és kijöttek a rendőrök.

És most pedig egy órája nagyjából, még a másik városban helikopterrel bombáztam az embereket.

Jó kis nap volt ez a mai.

Holnap remélem elbugzódom Liberty City-be, és ott a járdáról beesek a föld közepébe.


-C.J.-

2012. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megint diadalt arattunk a Ballasok és a Vagosok felett. Tenpenny halott, Sweet jól van, Madd Dogg folytatja rap karrierjét, Kendl és Cesar együtt vannak, OG Loc börtönben, úgyhogy mindenki megvan. Lehet, hogy átugrok Vice City-be.

-CJ

2017. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!