Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az itt eltöltött 3 óra alatt...

Az itt eltöltött 3 óra alatt amíg kérdéseket tettem fel és válaszolgattam annak milyen hatásai voltak az euróárfolyamának változására?

Figyelt kérdés
Örülnék neki ha kiderülne hogy nagyban befolyásolja gazdaságunk pozitív megítélését mert egyre nagyobb szarban vagyok az árfolyam miatt.Ha számít itt maradok estig is csak legyen 240 forint 1 euró megint.:)
2012. júl. 5. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 100 évig itt ülsz, akkor se lesz közöd az Euró árfolyamához. Ha csinálsz valamit, azzal többet teszel érte vagy éppen ellene. Nekem amúgy olyan 310-315 körüli Euró lenne az optimális, 240-nél éhenhalnék.
2012. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
érdekes szitu van akinek az a jó ha magasabb van akinek az ha alacsony hol az egyik ha éhen hol a másik én egy egyszerű kis két lábon járó vagyok de önző módon az a véleményem ha képes leszek megszabadulni a hitelemtől nem fog érdekelni mennyi lesz az euro.Ugyanakkor nem szeretném hogy éhen halj teljesen elbizonytalanodik az ember ebben az útvesztőben le is állítom magam nehogy bevonzzam azt 240 eset végén és nagyobb kárt tegyek :)
2012. júl. 5. 13:21
 3/4 anonim válasza:
Szerintem Angela Merkel is megilyedt Tőled,és az euróra ki(nem)fejtett hatásodtól...
2012. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom humorod az van!Amúgy nem látjátok, hogy humor kategóriában van a kérdés?
2012. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!