Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Veletek történt már ilyen?

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el! Ma mikor sétáltam Bátyámmal a fő utcán, útközben a forróságnak hála, gondoltuk elnyalunk egy fagyit... Minden szép és jó volt mindaddig, amíg valami olyan történt amire nem számítottunk.. Álmunkban sem mertük volna gondolni, hogy az a fagyi aznap, az utolsó lesz számunkra..

Hirtelen megjelent előttünk 2 fura fickó. Külföldieknek tűntek már az öltözékükből..

Roppantul jól öltözöttek és igényesek voltak... Nem is értettük mit akarnak pont tőlünk.. Majd megszólaltak angolul: " Give Me your ice cream!! ,, - néztek dühösen, mi pedig le voltunk dermedve, ezt kihasználva, pofátlanul, további szó nélkül, egy hirtelen mozdulattal ki is vették kezünkből a finomságot, majd elsétáltak.. mintha misem történt volna...

Visszanéztünk rájuk és meglepődésünkre hihetetlenül jóízűen nyalogatták azokat a gombócokat, amiket mi a saját pénzünkön vettünk meg..

Nem mertünk szólni senkinek.. gyorsan hazasétáltunk. Azóta is rejtély, hogy honnan való és ki a két ismeretlen férfi..



2012. júl. 5. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

" Álmunkban sem mertük volna gondolni, hogy az a fagyi aznap, az utolsó lesz számunkra.. "

mér nem vettetek másikat? xDDDD

2012. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra már nem futotta... :$$$ xD
2012. júl. 5. 21:17
 3/10 anonim válasza:
100%
Men in Black.
2012. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon nagy.. :DD
2012. júl. 5. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
I apologize that I took the candy to my brother and I are very sorry
2012. júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nagy baj van ha már ide folyamodnak az emberek...Olyant hallottam,h pénzt vettek valakitől el,de jégkrémet :D Ezek szerintem totál idióták lehettek..
2012. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
00:31-es válaszoló sem igen tud angolul..:D amúgy igen, velem már volt ilyen, csak nekem a nyalókámat vették el:( azóta is gyászolom.
2012. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na erről beszélek évek óta, se senki nem figyel rám, mindenki hülyének néz.


A párhuzamos világban ez egy teljesen elfogadott dolog ( veszel valamit, de ha valakinek nagyobb szüksége van rá, annak ingyenesen rendelkezésére kell bocsátanod a javaidat törvény: Javak átadásáról szóló 2021. évi LLLLXXXXXIIII tv 8836§ alapján).


Nyilván ők is onnan jöttek, és mivel elfelejtettek forintot vásárolni, nem állt módjukban fagyit venni, ezért vették el tőletek. Ott ez teljesen legálisnak számít.

Tudom, mert ebből írtam a kisdoktorimat.


Szóval ha máskor elvesznek tőletek bármilyen dolgot, ne arra gondoljatok egyből hogy "szemét zsebes" vagy "tolvaj" hanem egy törvénytisztelő állampolgár, csak épp a párhuzamos világban él, és nem ismeri az itteni jogszabályt.

2012. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"I are" XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
"my brother and I are". Nem mindegy, mert ő meg én az már mi, vagyis többesszám.
2012. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!