Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnatok mondani olyan filmet...

Tudnatok mondani olyan filmet ami a tini korosztalynak valo?

Figyelt kérdés
Szerelmes,tinikrol szolo filmek mint pl: Los Angeles-i tundermese , Amerikai hofeherke...stb
2012. júl. 8. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Amerikai pite :D
2012. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Haha..nem epp ilyenre gondoltam de koszi.:DD
2012. júl. 8. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:

FŰRÉSZ;KÖR;BARLANG;PREDATOR;ALIEN VS PREDATOR;KAMPÓKÉZ;SIKOLY


(ha tényleg tiniknek való filmet akarsz akkor te biztos,hogy szőkenő vagy,mert van film kategória!!,ha ezt viccnek szántad a kérdést akkor nem írtam a zárójelbe semmit se!!)

2012. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen szoke vagyok..xd de mar majdnem minden tini filmet lattam..es azert keresek itt am amiket te felsoroltal azok mind horror fimek asdasd. de mind1

ja es am tini korosztaly film kategoria nincs

2012. júl. 9. 20:16
 5/6 jimbike válasza:
XD most komolyan? 12 vagyok emberek láttam a fürész 2 3-t a kört predatort 7 évesen már a sikolyt, AvP-t ami sztem nem is megy el horrornak a többivel ellenben... legaláb ha hül.yeségből horrort irsz, ilyesztőt irj.://
2012. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jimbike válasza:

amugy nézd meg: [link]

szerintem jó... nem épp tinikről szól de jó...



[A lánynak baj van az agyával egy baleset miatt ezért 24 óránként ujraindul az agya. megismerkedik a pasival és innen nézd meg ha tudni akarod]

2012. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!