Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudom, hogy hülye kérdés, de...

Tudom, hogy hülye kérdés, de ha menstruálás közben a tengerben úszok, akkor nem fognak megenni a cápák? :D

Figyelt kérdés
menstruáció, tampon, cápa

2012. júl. 11. 14:24
 1/10 anonim válasza:
xDDD ez jó kérdés..
2012. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, hogy hülye kérdés...és milyen igazad van
2012. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 csillogócsajszi43 válasza:
Igaz hogy a sos víz jót tesz ilyenkor, de ha olyan tengerpartra mész ahol sok a cápa, például olyan ahol nincs koral zátony, akkor nem túl jó ötlet! Nem hülye kérdés, egyáltalán :)
2012. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan helyen fürödj, ahol nincsenek cápák, mert egymillió liter vízben is megérzik egy csepp vér szagát. Ez komoly, tévében is volt, a National Geographic-on.
2012. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg jó kérdés
2012. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csillogócsajszi43 válasza:
93%
Nem hülye aki ezt a kérdést feltette. Ha nem tetszik a kérdés, akkor ne írj rá választ. Ez egy teljesen normális kérdés.
2012. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem egymillió liter vízben érzik meg a vért, hanem egymillió csepp tengerben
2012. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kisóóóó válasza:
Nem fognak megenni :D már csak azért sem mert gondolom nem olyan helyen fogsz úszni ahol tilos. Ergo : cápa mentes övezet . Egyébként én a helyedben nem úszkálnék ha menstruációm van.
2012. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb cápa nem úszik ki a part közelébe. Ha mégis akkor a parti őrség azonnal lezárja a strandolási helyet,amíg el nem múlik a cápaveszély. A legtöbb tengerparti strandnál hálok védik az embereket a veszélyes vízi állatoktól.


Én nem is a cápától félnék a helyedben hanem a medúzáktól.Különösen egy jó kiadós vihar után amikor a medúzák kisodródnak a part közelébe..Na az ő csípésük tud ám fájni..

2012. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Chuck?
2012. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!