Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ma mindenki meghal? Vagyis...

Ma mindenki meghal? Vagyis nem mindenki, de ma sokan megfognak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, mivel ma ugye péntek13 van, és sokan meghalnak, emiatt gyorsan építek valamelyik temetőbe egy nagyobb ponyvával fedett részt, mondjuk 70-80 négyzetméterest. Oda havi bérleti díj ellenében lehetne temetkezni, persze 2-3 nap után egy fa tetőszerkezetet építenék. Lennének éjszakai megemlékezések, halotti torok.


Temetkezés: Havi35E ft.


Dupla sír: AKCIÓ! 60R ft.


Halotti megemlékezés: AKCIÓ! 4500/fő ft.


Halotti tor, étellel, svédasztal: AKCIÓ! 7600/fő ft.


Mit szóltok, jó biznisz lenne? Temetkeznének az építményembe?



2012. júl. 13. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tudok egy sokkal jobb bizniszt, ami ha bejön Bill Gates csöves lesz hozzánk képest. Írhatom? :D
2012. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lökheted!
2012. júl. 13. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na most... Előszöris elmondom, hogy egy faluban lakom, aminek nem mondom el a nevét (:D), legyen a neve X. Ez egy kis falu 2.000 lakossal. Arra gondoltam, hogy egyszer kirobbantok egy forradalmat, és átveszem az irányítást. Leszakítom a helyet Magyarországról, és külön államot alapítok, amibe X és a környező földterületek (gabonatáblák) tartoznak majd bele. Ezek után én leszek a diktátor, és legalizálom a füvet, és eltörlöm a szeszre kivetett adókat. (meg persze legalizálom a bordélyházakat a jókedv miatt, de ennek semmi köze a bizniszhez.) Ezután szeszfőzdéket nyitnak az emberek, és füvet termesztenek. Alapvetően ki lesznek építve a határátkelőhelyek (vízum, minden kell, hogy bejöhessen valaki), de lesz egy piac, ahova papírok nélkül is bemehetsz. Itt fogjuk lebonyolítani (persze a magyar állam tudta nélkül) a fű kereskedést (és a bordélyházak is ott lesznek :D). A szeszt pedig kamionokkal fogjuk exportálni. Az adók alacsonyak lesznek, de még így is X állama (tehát én) meg fogok gazdagodni, és az emberek is jó módban fognak élni. Mindent, ami nem fű és szesz (kaja, gyógyszer, bútor, ruha stb.) Magyarországról fogjuk behozatni, mert van rá pénz, nyersanyag viszont nincs előállítani, így tehát egyszerűbb. Miután ez megvan és kőgazdag vagyok (mondjuk 5 év telt el) akkor alapítok egy bankot, ahol akár az IMF országoknak fogok kölcsönöket folyósítani. És milliárdos leszek. Ha szeretnél még beszállhatsz az üzletbe, mielőtt kirobbantom a forradalmat. :DDD



(ui.: Ha ezt a magyar állam valamelyik fejese olvassa, szeretném ha tudná, hogy ez a Humor kategória. Ne tessék komolyan venni.)

2012. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Kihagytam, bocsi: Amit importálunk azt az exportbevételekből fedezzük ugyebár egyértelműen. :D
2012. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen tetszik! A temetkezést hogyan oldanád meg?
2012. júl. 13. 22:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Temetkezést hagyjuk, arra már nincs szükség. :D Lesz elég pénzünk, azt majd csinálja más. :D
2012. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!