Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ezen a képen most akkor...

Ezen a képen most akkor melyik a lány és melyik a fiú? :O (kép lenn)

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 13. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

nagyon vicces kérdés... kiköpöm a tüdőmet

azért jobbat is kitalálhattál volna :/

2012. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
55%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést. :)
2012. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
ebben az a szégyen, hogy ennyi ideje van h leszedi majd felteszi a képet meg még meg is ír egy ilyen kérdést :S
2012. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
:DDDD Jogos a kérdés! Bár Selena Gomez szép csaj, de azért ez minősíti őt, hogy összeállt egy ilyen totálbuznyák nyálgéppel.
2012. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
hmm, szerintem ezen a képen két kislány látható..xd
2012. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 chrishu ***** válasza:
58%
Uccsóná a pont
2012. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első válaszolóknak: De ti is jó úton haladtok az állapota felé ugyanis képesek voltatok időt szánni rá és vissza írni, ami azt jelenti ,hogy ti is a gép előtt rohadtok. Amúgy nem értem a problémát. Az oldal azért van ,hogy meg lehessen kérdezni egy az ember számára nem érthető dolgot. És itt egyet kell értenem, mert Selena egy szép lány nem hittem volna ,hogy pedofil de ,hogy még leszbikus is?! De legalább közös van bennük: Maguktól egyik sem tud dalt írni.(De az a legrosszabb ,hogy még 6 íróval,6 producerrel fejenként is csak a külsejük, ami miatt a gyerekek benedvesednek.) De majd ha 20 év múlva legendák lesznek és még akkor is kedvelni fogjátok őket akkor elismerem ,hogy hülye voltam és szidni is szidhattok.
2012. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem ezen a képen egy fiú sincsen :/
2012. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!