Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tábori szivatások?

Tábori szivatások?

Figyelt kérdés
az idősebbeket akarjuk szivatni. 5letek? jöhet durvább is. ;) L/12
2012. júl. 15. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
petárdát közéjük,szórjatok kutyaszart rájuk,dugjatok a seggükbe ceruzát,viszketőpor,szórjatok szét rajzszögeket (ahol alszanak) vagy egérfogót,ott a fogkrém,öntsetek ragasztót rájuk,amikor alszanak...
2012. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rakd meleg vízbe a kezüket,fesd ki a körmüket,firkáld össze az arcukat,vödör a résnyire nyitott ajtó tetejére,pukipárna a seggük alá,nasijukat cseréld almára és írd azt egy lapra:megköszönhetnéd hogy vigyázok a külalakodra. meg a wc feliratokat is kicserélheted.a fogkrémjükbe rakjál folyékony szappant!só az ajakra,alvó arcára fogkrém,cipőfűző összecsomózás,papucsba kaja,ágyra kutyakaka,vagy rakd a másik ember ágyára a takarót! biztos összecsipkedik a szúnyogok! ennyi szivatást tudtam.
2012. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok. van még egy ötletem: szaros budipapírral kendd be az egyik ágyát!
2012. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Viki0408 válasza:
vegyél tonhalat, nyisd ki, rakd a szekrény alá vagy ágy alá :D tejszínhab cipőbe, vagy pillanatragasztóval leragasztod a papucsát, jó büdös kölnivel befújni minden ruháját, kilincset vagy bármit leszikszalagozol :D ti is tudtok valami nem annyira durvát? :) most megyek táborba ;)
2012. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!