Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a billentyűzetet?

Figyelt kérdés

Nem rég kaptam egy tök jó laptopot, az egész használatára már rájöttem, de nem tudom hogyan lehet használni a billentyűzetet, pedig nagy kellene mert nem tudok Facebookon chatelni. Vki tudna segíteni? :'(


25/L



2012. júl. 21. 20:03
 1/7 anonim válasza:
Lenyomod a betűket. És szavakat írsz le. Ahogy ezt is leírtad ;) xD
2012. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy remek kérdés! Én se tudom, mert az érintőképernyő nem működik, meg amikor kimondom a fejembe a betűt akkor se íródik le. :( MIT TEGYEK? brühühüüh
2012. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szempilláddal vagy esetleg a honaljszőröddel kell lenyomni a gombokat.Hát hidd el nem könnyű !
2012. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kez felemel, billentyu fele visz, billentyu lenyom.

Minden bilentyun van egy betu, ezeket kell lenyomni, hogy szavakat alkoss veluk. ;D

Csak nekem nincs ekezetem... :(

2012. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy kell, hogy szétszeded a billentyűzetet, és a billentyűket olyan sorba rakod, hogy értelmes szavak legyenek.
2012. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de te nem vagy szőke véletlenül? :D
2012. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Add nekem
2012. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!