Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki storyk, vicces esetek,...

Ciki storyk, vicces esetek, melyek megestek veletek? XD

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Velem

történt egy, még évekkel ezelőtt. Falun voltam, a pusztán, mert szeretek ott sétálgatni. Ide jön hozzám a gulyás:

-Menj már el légyszíves abba a házba, hívd ide az XY-nt, mert ő tud segíteni, ellig az egyik tehén.


Az a ház a puszta túloldalán volt, ráadásul egy mocsaras-lápos terület is volt utána, amin át kellett gyalogolnom. Végre megérkezek a házhoz, becsöngetek. Nincs válasz. Várok egy kicsit, megint csöng, aztán megint... Úgy tűnik, nem volt otthon az az XY, így hát hazamentem. XD

Szegény gulyásnak a hátán kellett elcipelnie a borjút.. :DD xDD

2012. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Conon azon vitatkoztunk, hogy az egyik ott lévő fiú-e vagy lány. Mivel mellei voltak, ezért egy csúnyább lánynak mondtam.. Odahívtam, kérdeztem tőle valamit és abból úgyis kiderül, hogy milyen lény. Fuuh hát az a hang.. Egy transzi volt a drága..(Y)XD

....


Egyszer akkorát ordítottam ,hogy kijött az egyik házból egy olyan ember aki úgy nézett ki,mint a Fel!-ből az öregember.O__o


meg még egyéb érdekes emberek is betaláltak már..XDD

2012. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
XD
2012. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem régen a központba voltunk fiuk a lányokal! Egyik lany oldalba bökdösöt én meg lefogtam mind két kezét!

Hangosan mondogata h ENGEDJ EL! En nem engetem el! Egyszercsak valaki méj hango kiszolt az ablakon h ENGED MÁR EL! Na ekor elengetem! Amit azota is bánok mert utána megkaptam a magamét!

2012. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ez elég ciki story szerintem. 16 éves voltam (lány) mikor megtörtént.

Egyik éjszaka kimentem WC-re, és a folyosón vettem észre, hogy az öcsém (akkor 14 volt) szobájának ajtaja alatt fény szűrődött át. Mivel hajnali fél 3 volt gondoltam hogy alszik, és lekapcsolom neki a lámpát. Amikor benyitottam elég furcsa látvány fogadott, gondolom mindenki érti hogy itt mire célzok. Az öcsém úgy megijedt, hogy leverte az ágyról a távirányítót, úgyhogy el sem tudta kapcsolni a TV-t. Mivel nyár volt, takaró nélkül aludt, egy szál alsóban, amit akkor a kb. a térdéig lehúzott,szóval el sem tudta takarni amit épp csinált. De annyira megijedtünk mindketten, hogy kb. fél percig meg se mozdultunk, csak álltam az ajtóban, és néztem az öcsém, akinek az egyik kezében a szerszáma volt, a másikban meg egy papírzsepi. Utána, 3 napig hozzám se szólt, csak mikor bocsánatot kértem tőle, és megigértem hogy mostantól kopogni fogok. :)

2012. júl. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Luca11 válasza:
Velem egyszer az történt,hogy elmentem a mamámmal a Coop-ba.Hirtelen bemegyek de a mama megy tovább.Kérdem hova megy, kiderült hogy a bejárat a másik oldalon volt!XD Ez annyira égés:)
2012. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem egyszer megszivattak. egyszer tízórais szünet elején átvittem egy papírt a másik osztályba, aztán visszamentem. Az egyik osztálytársam ott szenvedett a kólájával, és megkért, hogy nyissam ki neki. Gondoltam sima ügy lesz. AZ is volt, csak amikor kinyitottam, kispriccelt mindenfelé. Rá a tanár könyvére, bele a táskájába, kávéjába... Hát gondolhatjátok a reakciót.
2013. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!