Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az a legnagyobb álmom, hogy...

Az a legnagyobb álmom, hogy egy betegséget nevezzenek el rólam. Hogyan érhetem ezt el?

Figyelt kérdés
Akkor örökké élne a nevem :)

2012. júl. 30. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Háá há háát ez aranyos:))


Nem lenne jobb mondjuk, ha valamilyen szép virágot, egy jó kaját, vagy egy utcát neveznének el rólad?


De mindehhez eléggé ismertnek kell lenned, vagy te magadnak felfedezni valamit, amit aztán magadról nevezel el.


De úgy tudom egy nagyobb pénzösszegért valamilyen társaságnál kisbolygókat, csillagokat neveznek el a fizető személyről és erről oklevelet is adnak. Erről régebben olvastam valahol. Már nem emlékszem hol lehet elintézni.

2012. júl. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
fedezz fel egy beteséget amiről még nem tudunk..
2012. júl. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csillagot akkor neveszhetsz el hogyha te találod meg

Betegségeket meg általában a gelfedezőjökről vagy az elhelyezkedésukről vagy a formájukról (pl. rák) vagy a tüneteikről és utóbbi háromnál álltalában latinul

De ha minden áron azt akarod hogy az orvostudományban éljen tovább a neved legyél rákkutató mert ott van még mit keresgélni

2012. júl. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!