Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Láttad a világ legjobb filmjét?

Láttad a világ legjobb filmjét?

Figyelt kérdés
Láttad, vagy csak nézted? Vagy te olyan fajta vagy, aki a kukoricához veszi a mozijegyet?
2012. aug. 2. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik az a film? Nem szoktam kukoricázni moziban. Te kötözködsz velem? :-)) (viccelek)
2012. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, SP-t, Justin Biebert meg az összes ilyen kis tini bu.zit kicsinálta benne egy baromi jó csaj azután megizéltem...


Jah, de ez csak álom volt, bocsi. :(

2012. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt a kis szőkét? Ja, az megvolt nekem is. De hangosan sikított, amikor ki akartam húzni, inkább hagytam a p*csába' :-)
2012. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A moderátoroktól elnézést kérek, nem akartam trágárkodni! Azt hittem, vicceset írok! De bánom, b@ssza meg! :)
2012. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah, itt ne káromkodjatok! Nem bírooooooooooom! Rosszul vagyok tőle!! Meg nekem amúgy is tiltják! Szal... :D
2012. aug. 3. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom! Bakkeroljam meg a szeretkezésért pénzt elfogadó apám feleségét! De ezt kikérem ma gamnak és holnap is! :-))) Induljatok el a fenékbe, ha ilyet mondtok nekem! Megromlott örökítőanyagok vagytok :-D
2012. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!