Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért voltam ilyen gáz?...

Miért voltam ilyen gáz? (emlékszem 12-13 éves koromban jártam gitártanárhoz és simán eleresztettem egyet)

Figyelt kérdés

aztán utána felszívtam, hogy nehogy érezze de biztos érezte xdxd


még belegondolni is rossz, ti is csináltatok ilyet?

ja meg általános iskolába emlékszem elég sokszor volt beégés mert nem tudtam jól hazudni aztán mindig látták rajtam, hogy én figtam


de most inkább már csak azért is finganak suliba tesióra előtt öltözőbe, én meg nem fogok isten őrizz, talán nem vagyok olyan arc nem tudom?! de inkább elviselem a hasfájást, mintsem, hogy szégyenkezve érezzem magam napokig

19f



2012. aug. 3. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Viccelsz, ugye?
2012. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
humor témakörbe indult, de aztán nem az lett belőle
2012. aug. 3. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőosztályos koromban akkorát fingtam, hogy még a szomszéd teremben is hallották és ráadásul a szék fatámlája felerősítette, majdnem szétrepedt. Persze akkor még nem tudtam, hogy ez ciki, csak arra emlékszem, hogy a tanárnéni mondta, hogy ,,Nem szégyellem magam?" :D
2012. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Persze akkor még nem tudtam, hogy ez ciki"

és ez a legdurvább az egészben hogy ezt mind belénknevelték meg ugye a normák, és persze a szaglómirigyeink amik ezt diktálják..a fing márpedig ciki


részvétem:D

2012. aug. 3. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Púúúúúz !
2012. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!