Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Titeket érdekelnek a százalékok?

Titeket érdekelnek a százalékok?

Figyelt kérdés

Engem igen, volt mikor lepontoztak és öngyilkos akartam lenni. :(


Nah persze ez már elmúlt. :)



2012. aug. 7. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Engem érdekel.
2012. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Piszkosul nem. Nem azért írok ki egy választ, hogy több százalékom legyen.
2012. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Legkevésbé sem izgat.Felőlem 1% on is lehetek.
2012. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Maximum akkor, ha valaki megjegyzést tesz, hogy "te k*ssolj az xy százalékoddal", pedig a válasz jó. Mondjuk ez nem engem érint, de akkor is irritáló.
2012. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Naná.

Az oldal egyes részeinek a színvonalát elnézve minél alacsonyabb, annál jobb. Szóval szarul állok. :D

2012. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Engem nem, mert ,bár technikai kérdésekben sok embernek segítek, ők nem "lájkolnak". Ha ez meglenne, akkor sokkal jobban állnék, de nem teszik, de ez nem is érdekel, csak az, hogy megoldottuk a problémát. Viszont megmondom a saját véleményemet (baj a kis mell-igen, örökre szűz maradok-igen stb.), és sokat trollkodok is (de én inkább ezt vicceskedésnek fogom fel:-), így a hülyeségek miatt néha lehúznak, de az se érdekel, mert arra is volt már példa, hogy pont az miatt 100%-oltak (ti. legalább olyan jól szórakoztak az írásomon, mint én, amikor írtam :-).

Öngyilkosság ezért szóba se jöhet, mert legfeljebb újra regisztrálok, oszt annyi! Nekem ezen kívül is van életem, meg csak pár %-nyi buktáért nem óvatoskodok, és hajtom ugyanazt a kényelmes sztereotip véleményt, mint a csorda (annyit azért elárulok, nem puzsér vagyok :-).

Az a lényeg, hogy jót szórakozunk, miközben mégis egy-két emberen segítünk. Jobb, mint a f*szbúk! :-)

2012. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem. De a beszólogatások már kiakasztanak. Jó, hogy nincs hacker ismerősöm.
2012. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6: Egyetértek veled. Egyébként a 7. vagyok. De felértékeltelek. :D
2012. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#6, na végre valaki még f*szbúknak hívja! :DDD
2012. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#6. vagyok:

Köszönöm szépen! A csokoládét az öltözőbe kérem, a virágot pedig helyben fogyasztom! :-)

Mindenkit vissza"lájkolok"!

Sztem még indítani kellene naponta egy két ilyen témát magunknak, hozzászólni, kölcsönösen "lájkolni" egymást (így hekkelnénk -nem hal!- az oldalt :-), és ezzel felhúzhatnánk magunkat/egymást 100% közelébe!

Így az oldal miatti öngyilkosságok száma is csökkenhetne! :-)

2012. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!