Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen intézmény a Harry...

Milyen intézmény a Harry Potter - könyvekben szereplő Azkaban?

Figyelt kérdés

A:Iskola

B:Börtön

C:Múzeum

D:Stadion



2012. aug. 10. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Börtön.. ennyit nem tudni :D ásd el magad! :D
2012. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megjelöjjük az A-t?
2012. aug. 10. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Felhívnék valakit.
2012. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
én a közönség segítségét kérném, biztos ami biztos!
2012. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ahogy óhajtja Tibor, borzasztóan sajnálnám ha már most elkellene búcsúznunk, de az ön kezében van a sorsa.
2012. aug. 10. 16:28
 6/10 anonim válasza:
B - mint börtön!
2012. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
E: Fegyház
2012. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Felezzünk!
2012. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Öcsém médium,honnan tudtad hogy Tibornak hívnak O.o? ÉN megállok 40 ezernél,küld vagy ki verem belõled!":D
2012. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mosoda, de mivel azt nem lehet megjelölni, azt akkor kizárnám; de ha nálad marad a kulcs, akkor ki csinál ma vacsorát?? És hol?? Az Azkabanban?? Hát, ha kaját csinálnak benne akkor szerintem leginkább egy iskolára vagy egy stadionra hasonlíthat. Na, ezt most levezettem, jól leszűkítettem a kört. Háát, akkor legyen mondjuk aaa... Iskola, börtön, múzeum, stadion... hm.. Egyszer élünk, jelöljük meg a múzeumot a C-t:D:D:D Már csak a móka kedvéért is!!!!:) De állítom, hogy tegnap az még kertészet volt!xD Dehogyis!! Mert lovakat tenyésztettek benne!!:D Jelöljük meg az F-et:D:D:D Mint fene se tudjaXD Na jó, tudom, hogy igazából börtön, de mivel azt túl hideg helynek találom, mivel ott vannak a dementorok is, ezééééért... Jelöljük meg, hogy asszem most elmegyek egy moziba, és megnézem azt a filmet!!:D Van nálam időnyerő, mint Hermionénak, nem ügy, megoldom!!:D:):):$
2013. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!