Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Simpsonék vagy Griffinék?

Simpsonék vagy Griffinék?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
simpson
2012. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét sorozatot bírom :)
2012. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kéne választani, akkor a Simpsonék.
2012. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Griffinék
2012. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel csak a Sipmson csalából láttam pár részt, a Family Guyból meg egyet sem így Simpsonék, de nem tudhatom. Ha South Park vs. Simpsonék lenne a kérdés akkor tudnám a választ :)
2012. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Stinsonék!xD Amúgy én Griffinékre szavazok. Mi van veletek emberek?! Senkit sem hatott meg a kis Stewie?xD [link]
2012. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem is nehéz eldönteni, én csak azt sajnálom hogy a kis Stewie-ból meleget csináltak:D

Igen végül is a South Park is ideillik, ezek társadalom kritizáló "mesék". A family guyban az a legjobb hogy egy helyzetből rögtön átváltanak valami/valaki parodizálásába, úgy hogy szinte oda se illik, de még is megnevetteti a nézőt, már aki érti az utalásokat. Egyébként mindegyik nagyon jó "mese".

Köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 13. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
A RÓZSASZÍN PÁRDUC :DD
2012. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rat Poison ***** válasza:
Ja, Stewie-t én is legfőképp addig bírtam, míg mutatta halvány jelét a világuralmi óhajának. Ez a "csőratyi csíra" imázs inkább ment a karakter rovására, mintsem a feljavítására. De attól még változatlanul a Griffin család az ász nálam!:D
2012. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!