Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak? Ti mit tennétek...

Mit csináljak? Ti mit tennétek a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem viccelek, bejött a lakásomba és arra kért meg, hogy figyeljek rá egy kicsit, mert


nagyon fontos dolgokat fog elmondani.(Rapatar volt a neve) Körülbelül egy órát volt nálam, főztem neki kávét meg


kínáltam egy kis kekszel. Rengeteg mindent mondott , hogy hogyan keletkezett az ember, hogy


minket néznek folyamatosan!! Szóval mi igazából egy TV műsorban szereplünk náluk! Azt is


mondta, hogy az ember egy "kártevő" és elakarnak minket pusztítani, mert már belátták, hogy


hibáztak. És mivel kitudódott ez a Dec.21.e nem fognak az nap eljönni, hanem majd máskor,


mert így már mindenki tudja, hogy mi lesz aznap és (idézem) "úgy már nem vicces az


emberiség elpusztítása" !! Nagyon figyelmesen követtem amit mondott, megkérdeztem tőle,


hogy honnan tud magyarul. Erre ő azt válaszolta, hogy én beszélek "reptoidul" csak úgy


hallom mintha magyarul kommunikálnánk!! Ezután megkértem, hogy vigyen el a bolygójukra vagy


legalább csak a világűrbe repülgessünk. Megengedte! Azért vitt el mert figyelmesen végig


hallgattam és nem féltem tőle. Az űrhajója a településünktől kb 15 kmerre volt egy


tisztáson, de én nem láttam semmit csak amikor kimondta a varázsszót (nem volt értelmes


szó) erre megjelent az űrhajó!! Csodás látvány volt! (az utcán közlekedve természetesen egy


kütyüvel saját magát láthatatlanná változtatta!) Mikor beszálltam a "csészealjba" minden


3szor akkorának tűnt, mint kívülröl! Megkérdeztem, hogy mikor indulunk, de csak azt a


választ kaptam, hogy már 150millio fényévnyire vagyunk a "FÖLD" bolygótól. Leszálltunk a


reptoidok fő bolgyójám (már nem emlékszem mi a neve) és bemutatott a családjának! A nöstény


reptoidok ugyanugy néznek ki, mint a "humán" nők! Hosszú lábakkal, szép cicikkel!! A


reptoidkonyhából ki se mozdulnak és ráadásul nem is táplálkoznak ezáltal nincs végtermékük!

Rapatar húgával hosszan beszélgettem, szerelmesek lettünk, azt akarta éljem le vele az életemet a reptoidbolygón! Azt mondta, hogyha összeházasodunk élhetek ott mint ember. (mikor kimentünk a városba, rengeteg emberrel találkoztam, beszélgettem is velük!! Ott élik életüket már nagyon rég óta és azt mondják, hogy nem öregszenek úgy mintha a Földön élnének.) Azon gondolkodom mit válasszak éljek a Földön, vagy költözzek oda és vegyem el Paradoxxont. Segítsetek! Ti mit csinálnátok a helyemben? Köszönöm a válaszokat!



#történet #reptoid #ufo ésszlelések
2012. aug. 17. 18:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A kérdésbe nem írtam oda, hogy egy reptoid volt nálam, kb 1 hete! Bocsánat elééggé szétesett vagyok mostanában
2012. aug. 17. 18:56
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Aaaaaaaaaannyira látszik, hogy csak kimásoltad valahonnan.

És még valami, látszik, hogy süt róla, hogy kitaláció.

2012. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

150 millió fényévnyire egy másodperc alatt?

Ez lehetetlen...

2012. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: szerinted csak ebből látszik, hogy kitaláció?:D
2012. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen kimásoltam, mert jegyzettömbe írtam! A történetem igaz, 150mill fényév lehetséges egy idegen űrhajóval... De a kérdésemre nem válaszoltatok.. MIT TEGYEK??
2012. aug. 17. 19:06
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez tök jó.. de komolyan, tetszik. Mivel szeretek írni ezt-azt, azt hiszem, ez a remek alapötlet egy könyvhöz!! Szuper vagy (:
2012. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha tényleg igaz, akkor költözz oda. Én azt tenném! (A "könyves" voltam). Ha ott nem is öregszel.. jobb hely lehet :D
2012. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Költözz el!
2012. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm válaszotokat! Holnaptól nem ezen a bolygón fogok élni és szenvedni! December 21.én meg biztos nem lesz világvége Rapatar mondta nekem! Ha meg tudom mikor lesz az új időpont megpróbálom a GYK val felvenni a kapcsolatot és tájékoztatni titeket az idöpontról!


Remélem sikeres könyved lesz, és boldog leszel!! Oda írhatod, hogy igaz történet alapján!

2012. aug. 17. 19:12
 10/18 A kérdező kommentje:
HÉÉÉÉ MÉRT LETT ÁTTÉVE A KÉRDÉSEM A HUMOR KATEGORIÁBA? 100% igaz
2012. aug. 17. 19:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!