Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tegnap rácsodálkoztam a...

Tegnap rácsodálkoztam a kredencen felejtett porcukor ideiglenes szétszóródására. Belépett egy loú, és fölszipákolta, aztán kikupálódott, és kiröpült a konyhaablakon. Hátosztmír'?

Figyelt kérdés
Előfordúlhaaat, hogy a loú szereti a szipákolós porcukortot? Ha igen, mennyit kell szipákolni, hogy én is kirontsak a konyhábúl szelek szárnyán, mint a dévényi Miska gyerek, amikor szájbakűdte a megboldogult Sanyi bácsi egy félig rohadó dészkadarabbal, amit azelőtt mártogatott ízlésesen kikevert szarvasmarha-bornyú ürülékbe?

#Mértnemválasztottálilyenkúcsszavakat?
2012. aug. 22. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szereti. Egy zacskó porcukor bőven elég lesz. :D
2012. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A loú azt nagyon szereti, de az ember húst még annál is jobban, úgy hogy tarts otthon egy-két veccőt a biztonság kedvéért.
2012. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy szereti-e, de mivel hamarosan törölve leszel, ezért elköszönök. Szia...
2012. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
figyelj...ez a humor kategória...ha neked ilyen rossz szájízű a humorod, akkor te töröld magad, ne mást jelentgess...oké?
2012. aug. 24. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jelentettelek:DD És nem vagyok rossz szájízű, de minden loú-st kitiltottak.. :D
2012. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát hallottam, de csak mert valaki jelenti :D pedig pont annyira ott van, mint a reptoidok :D
2012. aug. 24. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:
... Na mind1 én aztán nem jelentelek... hiszen ez a humor kategória... hadd csináljad, majd a moderátor kitilt, ha akar :D
2012. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemár, milyen tájékozatlanok vagytok.

A loú csak reptoidhúst és növényeket eszik, embert semmiképp.

Loúológus kriptidszakértő vagyok, én tudom.

2012. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!