Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az egyik Facebook ismerősöm...

Az egyik Facebook ismerősöm emós verseket ír, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először kioktattam, hogy a rinyálás nem oldja meg a problémáit (és ha nem rinyálna minden versében meg nem írná tele a verseit trágár szavakkal, akkor nem lennének annyira pocsékok), utána trollkodni kezdtem vele (50-szer a verse alá leírtam, hogy b*sz).

További javaslatok? Törölni nem akarom.



2012. aug. 22. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyjad szegényt, hadd csinálja, ha ettől jobb lesz neki! Nem kell piszkálni, nem kell foglalkozni vele. Egyszer csak megunnya:) Vagy nem! :D De akkor valahogy talán vedd rá, hogy legalább ne pakolja föl ezeket a netre. Vagy én nem tudom, pontosan mi van a verseiben, de próbáld megvigasztalni! Mesélj neki sokat vicceket! Ilyenkor, ha szomorú valaki, meg kell nevettetni, és ha sokat nevet, a végén leszokik a szomorú hangvételű versek írásáról remélhetőleg:)
2012. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

basszus! Na ez durva! XD Azt írtam megunnya:S:S XD


*megunja

2012. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb megoldás,hogy nem foglalkozol vele,de másoknak se kell vele foglalkoznia,mert csak így hagyja abba
2012. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 JCheezas válasza:
100%
Vágd kupán cuppanj rá és jobb lesz neki:D
2012. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.A.P. ***** válasza:
100%
Régen én is írtam kicsit emós verseket de aztán elkezdtem Laár András-féle abszurd humoros verseket írni és ezek sokkal jobban illenek hozzám. Mutasd meg neki a www.paliversei.5mp.eu-t és hátha jobb belátásra tér.
2012. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágd nyakon.
2012. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!