Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan szerezzek 5 millió...

Hogyan szerezzek 5 millió forintot, félig meddig legálisan? Politikusoktól gondoltam infó lent jó ötlet?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam hogy védőruhában felkeresek politikusokat és gazdag embereket.Majd mondom nekik hogy h1n1 ellen fertőtlenítem a lakásukat 250 ezerbe kerül de ez egy titkos kormány program amire csak ők jogosultak.Ha valaki megcsinálja előttem részesedést kérek az ötletért. Ja van hasonló ötletetek?
2009. júl. 26. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem rossz ötlet,csak még azt találd ki,hogy jutsz a lakásuk közelébe?
2009. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, megcsinálhatod, de miután ezt beírtad ide, így feltehetőleg eljut a rendőrőkhöz is (mivel olvassák az ilyen oldalakat, mert sok esetben kérnek bűncselekményhez segítséget ilyen fórumokon), ezért egy feljelentés után lekérik az ip címed, fél óra múlva már kopognak is házkutatási paranccsal, téged elvisznek, megtalálják a felszerelést, másnap azonosítanak az "áldozatok", és kapsz kb 5 évet okirathamisításért (mivel kell papír is arról, hogy mit akarsz csinálni, mert anélkül biztos mindenki elküld a fenébe) meg csalásért. Szóval ha bármi hasonlóra vágysz, akkor ne internetes fórumon kérj tanácsot, hanem egyedül találd ki, vagy szervezz be még 1-2 embert. Úgyis kell majd segéd, munkakocsi is, egyéb felszerelés.. szóval az előkészületekre is rá kell szánni egy hat, vagy hét számjegyű összeget, ha hiteles akarsz lenni.
2009. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz az infót bár nem véletlen írtam a humor részre nem szándékozom megcsinálni csak azért írtam ide hogy ötleteket adjak a válaszadóknak.
2009. júl. 26. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet halott, mert ezek annyira immunisak mindennel szemben,hogy szemberöhögik még a a H1N1-es vírust is.

Nem tudtad,hogy ez a vírus csak a csóró,munkanélküli,legalacsonyabb biztosítást kötött iskolai nyaralásosok körében fertőz?

Ha meglátnak védőruhában, rögtön a szerződésed kérnék,hogy jogosult vagy-e a fertőtlenítésre,persze ez csak akkor igaz,ha az őrző-védő biztonsági szuperkommandó nem lőtte szét a segged útközben,mint terrorista.

2009. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!