Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Pityu vagyok, hello?

Saint Zero kérdése:

Pityu vagyok, hello?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a nevem Pityu. Parszor jartam Budapesten, most nem ott vagyok, hanem Nemetorszagban, ahol hazam meg gyerek is van, ja es asszem vagy egy felesegem is. Eleg nagy hazunk van, sok szobaval meg minden, a varos is szep, meg hat, a gyerek is jo tanulo, szerintem jo jovoje lesz. A felesegemmel szeretnenk meg egy gyereket, remeljuk kislany lesz, na de haggyuk nem akarok az eletemrol meselni, Nemetorszagban. A lenyeg az, hogy megakarom kerdezni, a Nyilasok (nov-dec) milyen emberek (szerintetek)? Ertelmes valaszokat.

2012. aug. 28. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Pityu, engem akarsz átb*szni? Hiszen Jolán nem is a feleséged!

(És akkor is el fogom tőled csábítani... De a kis Dezsőkét megtarthatod, az nem kell.)

2012. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nyilas emberek többnyire..hát szóval nyilas emberek..vannak nyilaik, meg íjuk is..például a régi magyarok naon penge nyilas emberek voltak, de nem Németországban éltek és sztem nem volt túl nagy házuk se...:/ te pityu, nem téged mutattak tegnap a Kékfénybe?!
2012. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hello Pityu!

Valamikor régen Európa nyugati részén úgy imádkoztak, hogy "a magyarok nyilaitól ments meg Uram minket" (de sagittis hungarorum libera nos Domine) - és ez nem volt véletlen.

Ők már akkor tudták, hogy te ki fogsz költözni Németországba...

:-D

2012. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Keszonom a valszokat emborok. Nem votam semmi kekfenybe ,Te meg Jozsa ,ha elviszed a Jolant megbaszlak ,a Dezsoke nekem se ko ,azt viheti aki akari , ,mar az agyaunkra mogy ,emigy csak mondom ,hogy ijen nyilam van-e [link] szerintom jo nyilacska ez ,mi a velemenyetok? Nem vagyók roma ,ojat ne is mongyatok
2012. aug. 28. 19:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Dikmá téleng aszittem hogy te vagy a szomszídba a gázsi mík aszonta vót eccer hogy fizet egy neddűt neköm
2012. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Megbaszol? :O Majd adok én neked olyat, hogy a szőrösbajszú Gizi néni se fog tudni felkapirgálni az aszfaltról, teee!

U.i.: Zsámó tesvír.

2012. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok Pityu, ne hazuggyá'
2012. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
léhét ,hogy mindketenn Pityuk vagyunk-e?! Testvíírem!!
2012. aug. 28. 20:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak neeem.:O
2012. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!