Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Léteznek ezek a lények?

Léteznek ezek a lények?

Figyelt kérdés
Rézf@szú bagoly, a kerekeskúti mamutember, a medvedisznó ember, slenderman, a badacsonyi görényember, az arachnoidok, a mátrai fanyűvő, a menyétfejű rigóbéka, a zalaegerszegi repülőjeti, és a soproni satulábú balerinazombi. Az egyik válaszba olvastam róluk, léteznek?

#ezotéria #természetfeletti #lény #fanyűvő #repülőjeti #balerinazombi
2012. aug. 30. 08:39
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
OMG X'DDDDDDDD Kösz feldobtad a napomat :D
2012. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
RF-bagoly (ejtsd: err eff bagoj), medvedisznóember és arachnoid biztos van. A többi szerintem kitaláció. Nem hinném, hogy bárki látott jetit repülni. A sakéta-zombi lehet még, valami színházi legenda...
2012. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek fejében igen.

Rézf.szú bagoly: csak képzeld el, hogy nézne ki. Ha ezek után is hiszel benne, tuti mínuszban van az IQ-d.

A kerekeskúti mamutember: a mamutok évezredekkel ezelőtt kihaltak, tehát nem jöhettek létre mamutemberek.

Medvedisznó ember: a medve, a disznó és az ember biológiailag nem fér össze sehogyan sem!

Slenderman: képregénybe elmenne.

Badacsonyi görényember: létezik. A badacsonyi szőlőhegyen találod vasárnap esténként, többnyire részeg és bűzlik, mint a görény. Amúgy Jóska bácsinak hívják és józanul nagyon aranyos, de vasárnap kapja a hetibért, és estére a sárga földig leissza magát.

Arachnoidok: Az androidos okostelefonok anarchikus rendszert alkottak, és így nevezték el magukat, vagy mi?

Mátrai fanyűvő: a Pista bácsi lesz az! Már hónapok óta aprítja a tűzifát!

A menyétfejű rigóbéka: a menyét, a rigó és a béka egyesülése szintén biológiai képtelenség, lévén egyik emlős, másik madár, a harmadik meg kétéltű.

A zalaegerszegi repülőjeti: Zalaegerszeg közelében lakok, és sosem láttam. Tudod ott nem igen vannak hegyek, ahol a jeti természetes környezetében élhetne. És repülőtér sincsen, ahol repkedhetne.

A soproni satulábú balerinazombi: a satulábú és a balerina kizárják egymást. Ha mégis van zombi, akármilyen lábú, keresd Anita Blake-et, majd ő visszaküldi a sírjába, de óvatosan, a főnöke többnyire busás árat kér!

2012. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én Zalaegerszegen lakom, én sem láttam még jetit repkedni!
2012. aug. 30. 09:20
 5/29 anonim ***** válasza:

RF bagoly tuti hogy van! Ismerek olyat aki látott, és volt valaki akit elvitt!!!


"Medvedisznó ember: a medve, a disznó és az ember biológiailag nem fér össze sehogyan sem! "

Ja, persze. Azért ültetnek disznószivet emberekbe.


Arachnoidokról meg biológiaórán is tanultunk.

2012. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Áttették a humorba :D
2012. aug. 30. 09:45
 7/29 anonim ***** válasza:
Néhány lényt elfelejtettél leírni. Ilyen pl. vasalt hajú kopasz néger,szőrös szivárványhányás manó, reszelő képű irritátor, énekes baromajom.
2012. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

"Áttették a humorba"


Akkor így már nem is vicces...

2012. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

És a " VASALT HAJÚ KOPASZ NÉGER " ?

Ő a legveszélyesebb élőlény az univerzumban!

2012. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Az Ezo témába jobb volt...

A vasalt hajú kopasz négerről még nem hallottam, meg az énekes baromajomról sem... ezek mik?

2012. aug. 30. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!