Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki az a SLENDERMAN? Hogy néz...

Gréta9812 kérdése:

Ki az a SLENDERMAN? Hogy néz ki? Mi a Dolga? STB? STB?

Figyelt kérdés
ésatöbbi,ésatöbbi...

#dhgah
2012. szept. 5. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi
2012. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
há' de...okéés osztán honnan valósi?
2012. szept. 5. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
erdőböl .
2012. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És osztán ha talákoznék vele mi történne?
2012. szept. 5. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi
2012. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tejes kispapucs ***** válasza:

A karcsú ember más néven slender man egy magas arc nélküli, öltönyös teremtmény. Képeken a magassága 180 cm és 450 cm között van,míg videókon és szituációknál 180-210 cm között van.Az arcát mintha csak bőr fedné, szeme ,orra,szája hiányos. Általában fekete öltönyben hosszú karokkal jelenik meg, estenként normál hosszúságú karral mutatkozik.A lény beazonosításához két elméletet dolgoztak ki


The Tulpa Effect (A Tulpa hatás)

Quantum Theory. (Quantum elmélet)


A Tulpa elmélet az 1960-1980-as évek féltudományos kutatásain és tanulmányain alapult. A Slender man-t egy fórumon mutatták be először aminek a neve Something Awful forum. Eredetileg úgy töltötték föl mintha egy szerkesztett kép lett volna, de sok bizonyíték állítja hogy a kép nem hamisítvány.Más emberek fejleményei szerint a karcsú ember különböző tulajdonságokkal és leírásokkal rendelkezik, így nincs róla egységes információ.


A Quantum a fő elmélet a Tupla elmélet mellet.A Quantum elmélet azon alapszik hogy a Slender man egy fizikai lény és nem gondolati forma.Mások úgy gondolják hogy Slender man egy transz dimenziós vagy negyedik dimenziós lény amely képes a téridőn keresztül szabadon mozogni.


[link]


Ennyit találtam. remélem segítettem bár látva hogy a humor kategóriába írtad, itt egy másik elmélet:

Slenderman egy 2 kilóméter magas maszturbáló majom, aki éjjel meglátogatja SP-t Fluort és néha még Bieber-t is. A bőre zöld, de van hogy kék, a szemei pedig hupikékek, és a dolga: felpofozni a hülye kérdezőket. (most nem rád céloztam, de van itt egypár)


Képességei


A Slender man láthatatlan formájában választ ki embereket,felnőtteket és gyerekeket egyaránt.Képes megváltoztatni magasságát, testalkatát és fegyverré képes változtatni a csápjait.A csápokat arra használja hogy áldozatában félelmet keltsen.Sok történet alapján úgy vélik hogy képes irányítani az embert a tudatalattijában. A karcsú embert sokan kapcsolják eltűnt gyermekek köré, mert sok képen jelenik meg a gyermekekkel.

2012. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja és én szoktam vele együtt bulizni.sokat iszik,tarhál
2012. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

huh...akk jobb lesz ha vigyázok vele...


De az sp-esn meg a Fluoroson röhögtem XD

2012. szept. 6. 13:51
 9/10 Stordy válasza:
Tényleg létezik! Vannak róla vidik: https://www.youtube.com/watch?v=ysgQ9spsphk&feature=youtube_.. . Elég youtubeon beírni hogy: Slenderman document.
2013. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elviszi az,embereket sörözni
2013. júl. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!