Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy javíthatom meg?

Hogy javíthatom meg?

Figyelt kérdés
A TARDIS-om helmikus regulátorja rosszalkodik, ezért nem tudom jól beállítani a temporális kanyarodást. Sajnos nem járt hozzá se használati utasítás, se javítási kézikönyv.

2012. szept. 7. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Rakd meg.
2012. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az nem segít.

Elmagyarázom hogy pontosan miről is van szó így talán tudtok segíteni. Na tehát a helmikus regulátorral lehet beállítani a temporális kanyarodást, ami az előre beállított időponthoz való eljutáshoz kell. Ha nem működik rendesen akkor a beállított időpont el fog csúszni. Ez általában kis mértékű eltérés(1-2 óra) de most heteket, hónapokat sőt néha éveket csúszik. Akik értenek hozzá kérem segítsenek.

2012. szept. 7. 20:54
 3/6 anonim válasza:
Hallod szerintem a konzol teremben a konzol alatti részben kell lennie egy csapóajtó félének, aminek a bel felső sarkában egy Gallifrey-i írás található.Abban kell lennie csere regulátornak...Öhmm milyen típusú a TARDIS-od?
2013. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kérdés feltevése után előre akartam menni egy hetet, de erre most, azaz 2013.08.6.-án kötöttem ki. Nektek már majdnem eltelt azóta egy teljes év, de úgy látom pont jókorra értem ide.

T-50-es típusú TARDIS-om van, azért már ez se mai gyerek. Köszönöm a tanácsot mindjárt megnézem.

2013. aug. 6. 16:08
 5/6 A kérdező kommentje:
És igazad volt! Nagyon köszönöm, már csak ki kell cserélnem a régit erre. Ugye egy Idő Lord társamhoz van szerencsém?
2013. aug. 6. 16:22
 6/6 anonim válasza:
Így is mondhatnánk.Félig ember féig időlord.De Gallifreyen születtem.És nagymértékben időlord DNS-em van.És képzeld az én regulátorom is rosszalkodott...Éppen a 76.századba készültem új öltönyt venni erre amint kilépek a Tardisból az őskorban találom magam...Megtudhatom a nevedet idő lord társam?
2013. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!